Michał Szpak padł ofiarą oszusta! Artysta wydał specjalny komunikat

2020-11-19 21:03
Michał Szpak padł ofiarą oszusta! Artysta wydał specjalny komunikat
Autor: Mateusz Jagielski/East News Michał Szpak padł ofiarą oszusta! Artysta wydał specjalny komunikat

Jeden z najpopularniejszych wokalistów w kraju - Michał Szpak, padł ofiarą oszusta! Nieprzyjemnym incydentem w ostatnim czasie zaniepokoili się fani muzycznej gwiazdy. Jak się okazuje, Michał Szpak zajął się sprawą i wydał specjalny komunikat w mediach społecznościowych. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Michał Szpak padł ofiarą oszusta w internecie! Co się dokładnie stało? Niestety przykre doświadczenia w sieci, spotykają wiele osób. Często hakerzy czepiają się popularnych osób ze świata show biznesu, ale również artystów z branży muzycznej. Jakiś czas temu Natalia Szroeder musiała zmierzyć się z oszustami, którzy przejęli jej konto na Facebooku. Podobną sytuację miała również Ewa Farna, a nawet Rafał Szatan, którego Instagram został ukradziony przez hakerów. Tym razem niemiła sytuacja spotkała polskiego wokalistę Michała Szpaka. Do artysty od jakiegoś czasu zaczęły docierać wiadomości od zaniepokojonych fanów, że w sieci ktoś pod niego się podszywa i próbuje wyłudzić dane, a także pieniądze poprzez tworzenie konkursów i robienie relacji live. Michał Szpak w mediach społecznościowych wydał w tej sprawie ważny komunikat i ostrzegł wszystkich sympatyków przed oszustem. Jego słowa są bardzo mocne!

Michał Szpak - czy wiesz o nim wszystko? QUIZ

Pytanie 1 z 7
Jakie ogórki woli Michał Szpak?

Michał Szpak - komunikat w sprawie oszusta

Michał Szpak wydał specjalny komunikat w sprawie oszusta, który podszywa się pod niego w sieci. Artysta za pośrednictwem InstaStories ostrzegł wszystkich sympatyków, a także mocnymi słowami odniósł się do całej sytuacji... i oszusta. 

Dociera do mnie mnóstwo, naprawdę mnóstwo wiadomości od was, że ktoś się pode mnie podszywa i próbuje wyłudzić pieniążki w sieci. Organizuje jakieś dziwne konkursy, gdzie ja niby prowadzę live'y. Chciałem wam tylko powiedzieć, że to nie ja, nie dajcie się zwieźć. Nie wysyłajcie żadnych numerów kont, ani dziwnych odpowiedzi. Ta sprawa została już zgłoszona, w związku z tym myślę, że niebawem ta osoba, która próbuje się pode mnie podszyć zostanie unicestwiona. Giń! Oczywiście w otchłani celi.

Jak poinformował Michał Szpak, sprawa została już zgłoszona na policję. Pod koniec swojej wypowiedzi Michał Szpak oczywiście zażartował. Jeśli napotkacie na podejrzany post, reklamę lub dostaniecie dziwną wiadomość - po prostu nie reagujcie.

Edycie Górniak nie spodobało się, jak nazwał ją Michał Szpak [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze