Michał Szpak i Baron zrobili skecz na scenie The Voice of Poland. Rozbawili widzów do łez!

2019-10-23 16:52 A.D.
Szpak Baron
Autor: Materiały prasowe / Waldemar Kompała

Michał Szpak razem z Aleksandrem Milwiw-Baronem postanowili uprzyjemnić publiczności muzycznego show wielogodzinne nagrania. Zrobili to w bardzo niekonwencjonalny sposób! Już teraz zobaczcie nasze wideo. Przed nami kolejne muzycznego Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. W trakcie wielogodzinnych nagrań programu, trenerzy zawsze dbali o dobre samopoczucie prawie 500-osobowej publiczności zasiadającej w studiu. W trakcie jednej z przerw Michał Szpak oraz Baron z zespołu Afromental, zaprezentowali skecz, który zaimprowizowali!

Witamy na pokładzie linii lotniczych. Szanowni Państwo, proszę zająć miejsca... - zaczął ochoczo Baron. 

W trakcie wypowiadania tych słów, Michał Szpak zaczął prezentować każde kolejne kwestie płynące z ust Barona, odwzorowując przy tym znane wszystkim czynności stewardów na pokładach samolotów. Michał Szpak wykazał się ogromną dawką poczucia humoru, dzięki czemu publiczność w kilkanaście sekund pokochała pastisz w jego wykonaniu. Przedstawieniem zachwycony był także Tomasz „Tomson” Lach, który nie był w stanie powstrzymać salw śmiechu. 

Masz aktorski talent”, „Powinieneś grać w komediach” - krzyczały osoby z publiczności muzycznego show.

Czy równie kreatywnym podejściem do najbliższych muzycznych starć wykażą się uczestnicy „The Voice of Poland”? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Przypomnijmy, że to już ostatnie Bitwy jubileuszowej edycji programu. W sobotnim odcinku 26.10.2019, poznamy 28 uczestników, którzy w kolejnym etapie - Nokaucie, będą walczyli o miejsce w odcinkach na żywo.

Najnowsze