Michał Szpak doceniony przez światowych ekspertów. Polscy fani dumni z artysty!

Michał Szpak doceniony przez światowych ekspertów. Polscy fani dumni z artysty!
Autor: AP Photo/Martin Meissner / EAST NEWS Michał Szpak doceniony przez światowych ekspertów. Polscy fani dumni z artysty!

Występ Michała Szpaka na Eurowizji nawet po czterech latach wzbudza duże emocje. Eksperci docenili jego prezentację z utworem Color of Your Life, umieszczając wokalistę w rankingu utworów idealnych kojarzących się z jesienią. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

Michał Szpak ponad cztery lata temu dostarczył polskim widzom dużo pozytywnej energii, wrażeń, radości i uśmiechu. Dał też realną nadzieję na to, że Polska historycznie wygra Konkurs Piosenki Eurowizji. Oczekiwania były wielkie i trzeba przypomnieć, że gwiazda polskiej sceny muzycznej w pełni im sprostała. Szczególnie przyczynili się do tego fani z całego świata, którzy pokochali przepełniony emocjami utwór Color Of Your Life. Artysta otrzymał od głosujących aż 222 punkty, czyli trzecią najwyższą ilość. Od jurorów otrzymał 7 punktów, przez co zajął ósme miejsce z łączą sumą 229. punktów. Występ Michała Szpaka na Eurowizji 2016 wywarł duże wrażenie na internautach, którzy do dziś komentują go w internecie. Wrażenie zrobił również na ekspertach prowadzących oficjalny profil Eurowizji na YouTube. Trener The Voice of Poland nie został pominięty w rankingu ulubionych, eurowizyjnych utworów idealnych na jesień 2020. 

Michał Szpak - Eurowizja 2016

Występ Michała Szpaka na Eurowizji miał miejsce 14 maja 2016. Finałowa odsłona wydarzenia odbyła się w Globe Arena w Sztokholmie, a wszystko to w wyniku zwycięstwa, jakie z utworem Heroes odniósł Mans Zelmerlow. Do dziś utwór Color of Your Life wzbudza pozytywne emocje, czego właśnie dowodzi filmik, który pojawił się na kanale Eurovision Song Contest. 

Zdaniem ekspertów utwór, którego wykonawcą jest Michał Szpak, idealnie nadaje się na jesień 2020. W końcu ta pora roku pozwala nam cieszyć się nowymi kolorami. Trudno z tą opinią się nie zgodzić. Wykonanie piosenki Color of Your Life znalazło się obok takich hitów, jak: Drip Drop od Safury, You Are The Only One, Sergey'a Lazareva, czy Dancing in the rain, Ruth Lorenzo. Zobaczcie sami!

Najnowsze