Eurowizja Junior 2020 - polski reprezentant. Zagłosuj, kto powinien wygrać Szansę na Sukces!

2020-09-21 13:37 Maksymilian Kluziewicz
Szansa na Sukces
Autor: YouTube/Ala & Ola Tracz Official

Finał Szansy na Sukces przed nami. Już niebawem dowiemy się, która z trzech utalentowanych wokalistek młodego pokolenia otrzyma możliwość reprezentowania naszego kraju w konkursie Eurowizja Junior 2020 i śladami Roksany Węgiel oraz Viki Gabor zawalczy o trzecie z rzędu zwycięstwo dla Polski. W grze pozostały Lena Marzec, Agata Serwin oraz Ala Tracz. Która powinna wygrać? Zagłosuj na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - polski reprezentant już niebawem zostanie wybrany! Tak jak w zeszłym roku, eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbywają się w specjalnym wydaniu legendarnego już programu Szansa na Sukces. Przez trzy ostatnie tygodnie widzowie mogli śledzić, jak utalentowani wokaliści i wokalistki starają się o awans do wielkiego finału, w którym nagrodą jest bilet na najważniejsze wydarzenie muzyczne w naszym kraju. Laureatką pierwszego odcinka była Lena Marzec. W kolejnym tygodniu jurorów oczarowała Agata Serwin, natomiast w trzecim, ostatnim, finalistka III edycji The Voice Kids Ala Tracz. To właśnie te dziewczęta zawalczą o możliwość reprezentowania naszego kraju w konkursie, w którym triumfowały Roksana Węgiel oraz Viki Gabor.

Występ na takim wydarzeniu jak Eurowizja Junior to marzenie każdego nieletniego artysty. Przed taką szansą stanie któraś z finalistek programu Szansa na Sukces. Eurowizja 2020. Kto powinien wygrać i zaśpiewać przed europejską publicznością? Zagłosuj na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Szana na Sukces. Eurowizja Junior 2020 - kto wygra?

Każda z dziewczyn ma piękny głos, sceniczną osobowość i predyspozycje do tego, by odnieść sukces w branży muzycznej. Niestety, tylko jedna z nich otrzyma szansę na to, by móc zaprezentować się w Warszawie podczas Eurowizji Junior 2020. Wszystko zależeć będzie od piosenek, które młode wokalistki przygotowały na ten dzień. Zanim jednak poznamy autorskie kompozycje nastolatek, na ESKA.pl możecie zdecydować, która najlepiej poradziła sobie w programie. Lena, Agata, a może Ala? Dajcie nam znać!

Najnowsze