Michał Szpak bez brody! Siostra artysty pokazała jego zdjęcie sprzed dziesięciu lat

Michał Szpak
Autor: WBF

Michał Szpak teraz, a 10 lat temu! Siostra artysty opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym możemy zobaczyć popularnego Michała Szpaka bez brody. Jak wyglądał wokalista 10 lat temu i czy bardzo się zmienił? Oceńcie sami na ESKA.pl!

Choć Michał Szpak sam nie ma w zwyczaju publikowania fotografii rodzinnych, w internecie właśnie pojawiło się jedno ze zdjęć, które z pewnością znajdowało się w rodzinnym albumie. Otóż młodsza siostra Michała Szpaka, Ewa opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie, na którym możemy zobaczyć artystę, jak miał zaledwie 19 lat. Choć na fotografii Michał Szpak nie ma swojej słynnej brody i wąsów, możemy zobaczyć że piękne długie loki towarzyszyły mu już w czasach, kiedy był nastolatkiem. Jednak jedną z największych różnic, która rzuca się w oczy, jako pierwsza jest brak makijażu i zwykłe stonowane stylizacje. Jak wiemy, obecnie Michał Szpak uwielbia wyrażać swoją osobowość poprzez mocny makijaż oraz odważny ubiór. Zdjęcie opublikowane przez siostrę artysty ujawnia, że artysta mocno zmienił swój wizerunek na przestrzeni 10 lat. 10 lat temu, NaniPikoKuboWu. Ekipa czarodziejów z księżyca Ewiszel i pocieszny brat - napisała Ewa w opisie pod zdjęciem z bratem.

Michał Szpak na zdjęciu sprzed 10 lat 

Siostra Michała Szpaka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z bratem sprzed 10 lat. Pod postem nie zabrakło ciepłych komentarzy od strony fanów, którzy nie mogę napatrzeć się na ten rodzinny widok. Ale słodziaki, cudni, cudowne rodzeństwo. - komentują internauci. 

Edycie Górniak nie spodobało się, jak nazwał ją Michał Szpak [WIDEO]
Najnowsze