Michał Szczygieł usłyszał, że jak coś jest dla wszystkich to jest dla nikogo [WYWIAD]

2021-06-17 7:51
Michał Szczygieł
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Michał Szczygieł to polski piosenkarz i autor tekstów, finalista programu The Voice of Poland. Popularność przyniosły mu hity Nic tu po mnie, Spontan i Więcej. W dzieciństwie jest głównym hobby była piłka nożna. Artysta był gościem Michała Hanczaka, który zdradził tajniki powstawania jego debiutanckiego albumu Tak jak chcę.

Michał Szczygieł w 2017 roku wziął udział w przesłuchaniach w ciemno do ósmej edycji muzycznego talent-show Telewizji Polskiej The Voice of Poland. Zaśpiewał wtedy piosenkę Kamila Bednarka Sailing i przeszedł do kolejnego etapu. Dołączył do drużyny Andrzeja Piasecznego. Dotarł do finału i zajął trzecie miejsce w głosowaniu widzów. 7 marca 2018 roku wydał debiutancki singiel Nic tu po mnie, który bardzo dobrze znacie z anteny Radia ESKA. W styczniu 2019 otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii utwór roku za Nic tu po mnie. W sierpniu 2020 wydał utwór Spontan, który uplasował się na siódmym miejscu na liście najczęściej granych piosenek w polskich stacjach radiowych. 18 czerwca 2021 roku na rynku pojawiła się debiutancka płyta Tak jak chcę.

Tego teledysku Dody już nie obejrzysz! Gwiazda usunęła klip przez rozwód z mężem

Michał Szczygieł był gościem Michała Hanczaka. Artysta w trakcie rozmowy zdradził jak postawała płyta, dlaczego na okładce jest na leżaku z tajemniczym napojem, a także czy boi się zarzutów, że jak coś jest dla wszystkich, to jest o niczym.

Wywiady z Radio ESKA - Michał Szczygieł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze