Tego teledysku Dody już nie obejrzysz! Gwiazda usunęła klip przez rozwód z mężem

Doda i Emil Stępień
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kilka dni temu Doda poinformowała opinię publiczną o tym, że złożyła pozew o rozwód z Emilem Stępniem. Po przeczytaniu oświadczenia wielu fanów wokalistki chciało ponownie obejrzeć jej ślubny klip do piosenki Miłość na etat. Ten został jednak usunięty.

Doda - teledysk ślubny piosenkarki był jednym z najchętniej oglądanych wideo zamieszczonych na jej kanale TheDodaTV. Niestety, ze względu na rozwód z Emilem Stępniem, piosenkarka zdecydowała się go usunąć. Informacja o rozwodzie wokalistki z producentem filmowym zaskoczyła wszystkich. Doda poinformowała o życiowej zmianie za pośrednictwem Instagrama. Pod postem szybko pojawiły się... gratulacje. Fani piosenkarki po raz kolejny pokazali, że stanowią wsparcie dla swojej idolki nie tylko wtedy, gdy odnosi największe sukcesy, ale przede wszystkim wtedy, gdy coś nie układa się po jej myśli.

Piosenkarka wzięła sekretny ślub w kwietniu 2018 roku, w hiszpańskiej miejscowości Marbella. Gwiazda od samego początku zapewniała, że chce, by jej związek nie był medialny, tak jak poprzednie. Doda mało opowiedziała o samej ceremonii czy o kulisach zaręczyn. Dopiero niespełna miesiąc po ślubie opublikowała na swoim kanale teledysk do pochodzącej z płyty CHONI piosenki Miłość na etat, w którym pokazała fragmenty wydarzenia. Wideo dedykowane mężowi zniknęło z jej profilu. 

Doda usunęła teledysk ślubny

Klip do utworu Miłość na etat pokazujący fragmenty ze ślubu i wesela piosenki wygenerował miliony odsłon. Mimo tego gwiazda zdecydowała się na jego usunięcie po tym, jak w mediach społecznościowych ogłosiła, że bierze rozwód. Utworu wciąż można jednak posłuchać w serwisach cyfrowych, a także na ostatnim krążku Virgin, którego tytuł to CHONI.

Tak zmieniała się Doda
Najnowsze