Michał Matuszewski

i

Autor: Screen z YouTube/The Voice of Poland

Michał Matuszewski zachwycił trenerów w The Voice of Poland 11! Teraz triumfuje w Szansie na Sukces

2021-12-06 12:46

Michał Matuszewski zachwycał trenerów i widzów w jedenastej edycji The Voice of Poland. Jego głos z odcinka na odcinek wywoływał ciarki, jednak mimo iż był faworytem, nie udało mu się dostać do finału. Pożegnanie się z programu choć było smutne, to nie przeszkodziło mu w spełnianiu marzeń. Teraz zatriumfował w muzycznym show Szansa na Sukces! Czeka go wielka kariera?

Michał Matuszewski przeszedł bardzo długą drogę, aby być w miejscu w którym jest teraz. W 2016 roku zawitał na casting do 11. edycji programu Must Be The Music i nie mogło być inaczej. Jego głos zachwycił wszystkich do tego stopnia, że znalazł się w finale. Choć zajął drugie miejsce, to nie poddał się i poszedł w muzyczny świat dalej. W 2019 roku wydał swój debiutancki singiel Nie uciekaj przed miłością, a w 2020 mogliśmy zobaczyć go w kolejnym muzycznym talent-show. Tym razem Michał Matuszewski zjawił się na Przesłuchaniach w Ciemno do 11. edycji The Voice of Poland i jak się później okazało, była to słuszna decyzja. Na scenie zaprezentował się z niezwykle ambitnym repertuarem Zacznij od Bacha, który w oryginale zaśpiewał Zbigniew Wodecki. Głos Michała rozczulił wszystkich trenerów, którzy odwrócili się w jego stronę, jednak jego serce powędrowało do Urszuli Dudziak.

Urszula Dudziak: „Wiek jest w głowie… Mam 77 lat, najlepsze dopiero przede mną”

Michał Matuszewski w Szansie na Sukces

Mimo iż Michał Matuszewski nie zdobył nagrody głównej w The Voice of Poland, to dookoła niego zgromadziło się sporo wiernych fanów. To właśnie oni kibicują mu w dalszej karierze, a niedawno byli świadkami jego wspaniałego sukcesu. Michał Matuszewski wygrał 11. odcinek Szansy na Sukces. Opole 2022, która emitowana jest niezmiennie od lat na antenie Telewizyjnej Dwójki. Był to odcinek poświęcony twórczości Ireny Jarockiej, a Michał zachwycił wszystkich śpiewając znaną piosenkę Kawiarenki. Michał Matuszewski wygrał odcinek programu, jednak nadal jest w grze i ma szansę pojawić się w konkursie Debiuty, podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, który organizowany będzie w 2022 roku. Serdecznie gratulujemy wygranej i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!