Marta Burdynowicz

i

Autor: VIPHOTO/East News

Na co Marta Burdynowicz wyda 50 tysięcy złotych? Tego nikt się nie spodziewał!

2021-12-05 13:04

Emocje po wielkim finale The Voice of Poland jeszcze nie opadły. Głosami widzów to właśnie Marta Burdynowicz wygrała 12. edycję popularnego show, zdobywając nie tylko tytuł najlepszego głosu w Polsce, ale również kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Tylko nam zdradziła, na co przeznaczy wygrane pieniądze. Tego się nie spodziewaliśmy!

Finał The Voice of Poland 12 już za nami, jednak emocje jeszcze nie opadły. To właśnie dzięki wam, internautom i widzom programu, do grona zwycięzców dołączyła podopieczna Justyny Steczkowskiej - Marta Burdynowicz. Już na etapach przesłuchań w ciemno Marta pokazała, co potrafi, w brawurowy sposób wykonując wielki hit z repertuaru zespołu Bajm. Jej wokalne popisy zostały docenione przez wszystkich trenerów, którzy bez wahania zdecydowali się na odwrócenie w jej stronę. Kolejne tygodnie umacniały pozycję wokalistki, którą szybko okrzyknięto faworytką do zwycięstwa, a nawet polską Adele. Co Marta Burdynowicz sądzi o tych porównaniach? Jakie ma plany na kończący się 2021 rok i przyszły? Co zrobi z wygranymi 50 tysiącami złotych? Na te i inne pytania zwyciężczyni The Voice of Poland odpowiedziała nam podczas rozmowy za kulisami wydarzenia, tuż po swoim wielkim triumfie. Tego się nie spodziewaliście!

Sonda
Czy jesteś zadowolony z tego, kto wygrał "The Voice of Poland 12"?

Marta Burdynowicz o wygranej w The Voice of Poland

Dosłownie chwilę po tym, jak Marta dowiedziała się, że wygrała 12. edycję The Voice of Poland, mieliśmy okazję jej pogratulować i zapytać o dalsze, nie tylko muzyczne plany. Świeżo upieczona zwyciężczyni programu zdradziła, czego możemy spodziewać się po jej płycie, a także, czy chciałaby nagrać wspólny kawałek z Dodą, która wspierała ją w mediach społecznościowych. Zapytaliśmy także o to, na co Marta Burdynowicz planuje wydać 50 tysięcy złotych. Jej odpowiedź może zaskoczyć. Wokalistka myśli o zrobieniu prawa jazdy i kupieniu własnego samochodu. I my tę szczerość doceniamy!

Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland! Opowiedziała o swoich planach