Michał Gała - pierwszy film po dołączeniu do Teamu X HITEM. Jak wypadł w nowej roli?

2019-12-09 17:37 MK
Michał Gała
Autor: YouTube/Stuu

Team X to projekt, który cieszy się ogromną popularnością w sieci. Teraz, do ekipy dołączył kolejny członek, a mianowicie doskonale znany internautom Michał Gała. Na oficjalnym kanale Stuu pojawiło się już pierwsze wideo zrealizowane z udziałem uczestnika show To Model. Jak poradził sobie debiutujący w roli youtubera Michał? Zobacz filmik już teraz na ESKA.pl.

Team X - Michał Gała oficjalnie został członkiem największego projektu na polskim YouTubie. W sierpniu 2019 roku, Stuu poinformował, że wraz z firmą Spotlight, zdecydował się na stworzenie czegoś, czego w polskiej sieci jeszcze nie było. Chodzi o przedsięwzięcie, w którym udział ostatecznie wzięło pięciu youtuberów. Początkowo, w Team X można było oglądać: Stuu, Lexy Chaplin, Julię Kosterę, Kacpra Błońskiego oraz Marcina Dubiela. W październiku, ostatni z nich poinformował, że na jakiś czas odchodzi z projektu, tłumacząc swoją decyzją chęcią uporządkowania sobie pewnych kwestii. Internauci zastanawiali się, czy w takiej sytuacji, Stuu zdecyduje się na zaangażowanie innego youtubera. Na początku grudnia, oficjalnie dowiedzieliśmy się, że kolejnym mieszkańcem Domu X został 22-letni Michał Gała - doskonale znany widzom programu Top Model. Zanim chłopak pojawił się na castingu do telewizyjnego show, z powodzeniem prowadził swoje konto na TikToku. Z pewnością zebrane wcześniej doświadczenie pomoże mu w odnalezieniu się w Teamie X.

Michał Gała - pierwszy filmik

W poniedziałek 9 grudnia, na kanale Stuu pojawił się filmik kolejny filmik z serii zatytułowanej TINDER W PRAWDZIWYM ŻYCIU, w którym po raz pierwszy pojawił się Michał Gała. Zabawa polegała na tym, że youtuberzy mieli zdecydować za pomocą przesunięcia w prawo bądź w lewo, tak jak na Tinderze, czy dają szansę poznać się poszczególnym osobom. W zaledwie godzinę, filmik wygenerował ponad 150 tysięcy wyświetleń! Jak oceniacie debiut Michała Gały?

Najnowsze