Michał Cichy - kim jest zawodnik High League? Od komentowania po walki!

i

Autor: Screen z YT: HIGH League 6 Rundki: Konrad Karwat vs Denis Labryga / Szalony Reporter vs Michał Cichy/HIGH League

Michał Cichy - kim jest zawodnik High League? Od komentowania po walki!

2023-03-17 15:39

Michał Cichy jest związany ze światem freak fightów od długiego czasu. Wcześniej jednak można go było poznać w roli komentatora oraz konferansjera. Dopiero później stał się zawodnikiem jednej z największych federacji w Polsce. Wraz z jego debiutem w High League, internauci poszukują informacji na jego temat. Kim jest Cichy?

Michał Cichy - MMA, wzrost, wiek, walka, waga. Kim jest zawodnik High League? Wraz z jego debiutem w jednej z największych federacji freak fightowych w Polsce, internauci zaczynają poszukiwać informacji na jego temat. Zastanawiają się ile lat ma Cichy, jaki jest jego wzrost oraz czy ma na koncie jakieś zwycięstwa. Ten dziennikarz sportowy zaczynał swoją karierę jako komentator, aby później sam mógł dołączyć do tego świata, poprzez zostanie wyzwanym do walki! Zebraliśmy garść najważniejszych danych, które mogą Was najbardziej interesować. Przekonajcie się, kim jest komentator i konferansjer!

ZOBACZ TAKŻE: High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

High League 6 - konferencja z 13 marca

Michał Cichy - MMA

Michał Cichy ma wiele wspólnego z MMA. Jest dziennikarzem sportowym oraz redaktorem na stronie MMA.pl. Dodatkowo komentował, a także brał udział w konferencjach, związanych z tym sportem. Obecnie sam jest zawodnikiem jednej z największych federacji - High League.

Michał Cichy - wzrost

Ile cm wzrostu ma Michał Cichy? Wraz z jego debiutem w Prime MMA mogliśmy dowiedzieć się, że mężczyzna mierzy 175 cm.

Michał Cichy - wiek

Ile lat ma Michał Cichy? Choć dokładna data urodzenia Cichego nie jest znana, wiemy, że ma on 32 lata.

ZOBACZ TAKŻE: Ile kosztuje PPV na High League 6? Cena transmisji online

Michał Cichy - walka

Michał Cichy ma za sobą walkę dla Prime MMA. Mężczyzna został wyzwany do oktagonu przez Adriana Ciosa, którego udało mu się pokonać jednogłośną decyzją sędziów. Drugą walkę stoczy w federacji High League. Jego przeciwnikiem jest Szalony Reporter.

Michał Cichy - waga

Waga Michała Cichego mieści się w okolicach 80 kg.

Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?