Michał Bezczel Banaszek - śmierć, przyczyna, wiek, piosenki, rodzina. Kim był Bezczel?

2021-09-21 22:50
Michał Bezczel Banaszek - śmierć, przyczyna, wiek, piosenki, rodzina. Kim był Bezczel?
Autor: screen z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/bezczel_2dhd/ Michał Bezczel Banaszek - śmierć, przyczyna, wiek, piosenki, rodzina. Kim był Bezczel?

Bezczel nie żyje - smutna wiadomość zalała polskie media wieczorem, 21 września 2021. Informacje o przedwczesnej śmierci jednego z najbardziej cenionych polskich raperów potwierdzili jego przyjaciele, a także wieloletni współpracownicy z wytwórni. Kim był Bezczel? Jego karierę przybliżamy w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Michał Bezczel Banaszek - śmierć
  2. Michał Bezczel Banaszek - przyczyna
  3. Michał Bezczel Banaszek - wiek
  4. Michał Bezczel Banaszek - piosenki
  5. Michał Bezczel Banaszek - kariera
  6. Michał Bezczel Banaszek - rodzina

Michał Bezczel Banaszek - śmierć, przyczyna, wiek, piosenki, rodzina, to między innymi te kwestie interesują internautów. Smutna wiadomość o tym, że Bezczel nie żyje pojawiła się publicznie wieczorem, 21 września 2021. Pierwszy przekazał ją Kafar Dixon. Opublikował on w mediach społecznościowych zdjęcie Bezczela z krótkim opisem, za sprawą którego, żegna swojego przyjaciela. Chwilę później wiadomość podał dalej Ryszard Andrzejewski, czyli Peja. Kilkanaście minut później tragiczną informację o śmierci cenionego artysty przekazała wytwórnia Step Records, z którą współpracował raper. Kim był Bezczel? Kto to był Michał Banaszek? Podrzucamy garść najważniejszych informacji na jego temat poniżej.

Bezczel nie żyje - co się stało? Raper miał 37 lat

Bezczel nie żyje

Michał Bezczel Banaszek - śmierć

Bezczel nie żyje, to smutna wiadomość, jaka pojawiła się wieczorem 21 września 2021.

Michał Bezczel Banaszek - przyczyna

Przyczyna śmierci Bezczela nie jest znana. Wytwórnia Step Records w kilku słowach pożegnała swojego wieloletniego podopiecznego: - Spoczywaj w pokoju, Michał [*]. Dziękujemy Ci za wszystkie, nie tylko muzyczne, chwile. Na zawsze w naszych sercach…

Michał Bezczel Banaszek - wiek

Michał Banaszek urodził się 18 stycznia 1984 roku w Białymstoku. Jeden z najbardziej cenionych i lubianych polskich raperów miał 37 lat. 

Michał Bezczel Banaszek - piosenki

Piosenki Bezczela to wielkie hity, które doskonale znacie. Michał Banaszek, jeśli chodzi o świadomość słuchaczy radia, zasłynął za sprawą nowej wersji utworu Byłaś serca biciem. Stworzył ją we współpracy z Rozbójnikiem Alibabą aka Robert M. Bezczel, wspólnie z Białasem, stworzył również remiks piosenki Wodospady, pod którą oryginalnie podpisuje się Matheo i Popek. Bezczel w październiku 2019 wydał nową wersję utworu Żyć aż do bólu. Był to hołd tragicznie zmarłemu, Tomaszowi Chadzie.

Michał Bezczel Banaszek - kariera

Bezczel swoją karierę rozpoczął w 2005 roku wydając nielegalną płytę z WJDN pt. Introdykcja. W 2007 roku występował z zespołem Fabuła, w którym w 2009 roku zadebiutował w wytwórni Step Records. To właśnie tu pojawił się debiutancki album fomarcji pt. Dzieło sztuki. W 2011 wydał drugi album Fabuły pt. Made In 2, a pod koniec tego roku podpisał kontrakt z RPS Entereyment, czyli wytwórnią należącą do Ryszarda Andrzejewskiego. Z wytwórnią, za którą odpowiada Peja, wypuścił krążek pt. 0,7 na dwóch. W sumie, w przeciągu 16 lat kariery wydał 7 albumów, z czego dwa pokryły się złotem za sprzedaż.

Michał Bezczel Banaszek - rodzina

Michał Bezczel Banaszek był mężem Sylwii. Wspólnie wychowywali syna, Oskara, z którym spędzał mnóstwo chwil. Chętnie też udostępniał filmiki i zdjęcia z udziałem swojego ukochanego synka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze