Bezczel nie żyje - co się stało? Raper miał 37 lat

2021-09-23 8:25

Bezczel, czyli jeden z najbardziej uznanych w polskim hip-hopie raperów nie żyje. Co się stało? Jaka jest przyczyna śmierci? Poznacie szczegóły już teraz.

Michał Bezczel Banaszek nie żyje - co się stało? Śmierć rapera poruszyła wszystkich wieczorem, 21 września 2021. Tragiczną wiadomość przekazał przyjaciel 37-letniego rapera, Kafar Dixon. W mediach społecznościowych udostępnił post ze zdjęciem artysty, pisząc: - Rip Bezczi... Brak jakichkolwiek ku*wa słów. Do zobaczenia Wariacie :(. Chwilę później wiadomość potwierdził podając post dalej, Ryszard Andrzejewski, czyli Peja. Wieloletni współpracownicy Bezczela, w tym wytwórnia Step Records, kilkanaście minut później potwierdzili tę informację: - Spoczywaj w pokoju, Michał [*]. Dziękujemy Ci za wszystkie, nie tylko muzyczne, chwile. Na zawsze w naszych sercach…. Bezczel w 2019 roku stworzył nową wersję utworu Żyć aż do bólu. Zrobił to w hołdzie tragicznie zmarłemu, Tomaszowi Chadzie.

Bezczel - pogrzeb Michała Banaszka: data i miejsce pochówku rapera

Michał Bezczel Banaszek - śmierć, przyczyna, wiek, piosenki, rodzina. Kim był Bezczel?

Bezczel nie żyje

Bezczel nie żyje - co się stało?

Bezczel nie żyje, co potwierdziła wytwórnia Step Records. Przyczyny śmierci młodego rapera nie są jeszcze znane. Przekażemy Wam wszystkie szczegóły gdy tylko zostaną one ujawnione. Należy uszanować dobro rodziny, która być może nigdy nie ujawni dokładnej przyczyny śmierci Michała Banaszka. Pod postem Dixona Kafara pojawiło się mnóstwo komentarzy użytkowników, którzy nie wierzą w to, co się wydarzyło. 

Bezczel: kim był - piosenki, kariera

Bezczel, czyli niewątpliwie jeden z najbardziej cenionych raperów na polskim rynku. Michał Banaszek urodził się 18 stycznia 1984 roku w Białystoku, a swoją karierę rozpoczął w 2005 roku. W swojej karierze, w ciągu 16 lat tworzenia wydał 7 studyjnych albumów, z czego wydany w 2013 roku krążek A.D.H.D oraz wydany w 2015 roku album Kontrabanda: brat bratu bratem, pokryły się złotem. Bezczel zyskał popularność za sprawą współpracy z Rozbójnikiem Alibabą. Wspólnie stworzyli cieszącącą się dużym uznaniem, nową wersję utworu Byłaś serca biciem. Bezczel pojawił się również gościnnie w  Jeszcze będzie hajc remix, pod którą podpisuje się Sobota. Bezczel oprócz tego w swojej karierze współpracował z takimi raperami, jak Quebonafide, Peja, Paluch, KaeN, Ten Typ Mes, czy Białas. 

Bezczel swoją karierę rozpoczął w 2005 roku wydając nielegalną płytę z WJDN pt. Introdykcja. W 2007 roku występował z zespołem Fabuła, w którym w 2009 roku zadebiutował w wytwórni Step Records. To właśnie tu pojawił się debiutancki album fomarcji pt. Dzieło sztuki. W 2011 wydał drugi album Fabuły pt. Made In 2, a pod koniec tego roku podpisał kontrakt z RPS Entereyment, czyli wytwórnią należącą do Ryszarda Andrzejewskiego. Z wytwórnią, za którą odpowiada Peja, wypuścił krążek pt. 0,7 na dwóch. Powstał on we współpracy z Kobrą. Prawdziwy, solowy debiut miał jednak miejsce w 2013 roku. Wtedy nakładem wytwórni Proforma Label wydał album A.D.H.D. Rok później w tym samym labelu pojawił się krążek Słowo Honoru. Artysta solowo wrócił do Step Records w 2015 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze