Michał Bednarek i Wiktor Andrysiak

i

Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Michał Bednarek - Wiktor Andrysiak: BITWA w The Voice of Poland 13 wywołała ciarki!

2022-10-01 23:14

Bitwy w The Voice of Poland wywołują ogromne emocje. Podobnie było w przypadku starcia Michała Bednarka i Wiktora Andrysiaka. Wokaliści włożyli w przygotowania całe swoje serca! Kto wygrał muzyczne starcie? Kogo zobaczymy w kolejnym etapie programu?

Michał Bednarek vs Wiktor Andrysiak - Bitwy w The Voice of Poland 13. W sobotnim odcinku muzycznego show do rywalizacji stanęli dwaj muzycznie uzdolnieni wokaliści z drużyny Lanberry. Bitwa Michała Bednarka i Wiktora Andrysiaka to znakomita wiadomość nie tylko dla widzów The Voice of Poland, ale również dla fanów Britney Spears! To właśnie jej utwór - Baby one more time wykonali podczas muzycznego starcia. Uczestnicy zaprezentowali pełnię swoich możliwości wokalnych. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden.

Lanberry - drużyna w The Voice of Poland 2022 [UCZESTNICY]

Martin Rybczyński wymarzonym synem Marka Piekarczyka! Urzekł go głosem

Michał Bednarek i Wiktor Andrysiak - BITWA w The Voice of Poland 13

Bitwa Michał Bednarek i Wiktor Andrysiak to drugi występ uzdolnionych wokalistów na scenie The Voice of Poland. Kto wygrał muzyczny pojedynek i przeszedł do kolejnego etapu programu? Zarówno Wiktor i Michał dali z siebie sto procent. Lanberry nie miała łatwego zadania i długo zastanawiała się, kto powinien przejść dalej. Ostatecznie postawiła na Michała Bednarka. To właśnie jego zobaczymy w kolejnym etapie programu.

The Voice of Poland 13: drużyna Tomsona i Barona [UCZESTNICY, LISTA]