Michael Jackson żyje w Rumunii. Fascynujące wideo w sieci!

2018-09-18 12:58 rw
Michael Jackson żyje w Rumunii. Fascynujące wideo w sieci!
Autor: AP Photo/Michael A. Mariant / EAST NEWS & fot. YouTube.com/The Voice of Romania

Uczestnik rumuńskiego programu Voice zaskoczył trenerów! Stanął na scenie i zaśpiewał głosem Michaela Jacksona! Przekonajcie się sami na ESKA.pl

Michael Jackson żyje w Rumunii - do takiego wniosku można dojść słuchając występu, który podrzucamy Wam na ESKA.pl. Od razu zapewniamy, że będziecie mieć ciarki na całym ciele. Do niezwykłej sytuacji doszło podczas Przesłuchań w Ciemno, właśnie podczas rumuńskiej edycji programu Voice. Jurorzy siedzący tyłem do sceny doznali szoku, gdy usłyszeli Earth Song zaśpiewane głosem Michaela Jacksona. Po pierwszych dźwiękach wszyscy zgodnie, w jednym momencie, nacisnęli przycisk odwracający fotel i wstali z wrażenia! Jeszcze w trakcie trwania występu podbiegli do uczestnika i zaczęli się kłaniać! Takiej sytuacji jeszcze nie było!

Michael Jackson jako dziecko - 5 najlepszych występów małego króla popu

Michael Jackson w Voice - występ Bogdana Ioana

Nie kupił głosu w sklepie, nie nauczył się podczas warsztatów wokalnych, nie potrzebuje wyglądać jak Król Popu - Bogdan Ioan, autor całego zamieszania, po prostu ma głos Michaela Jacksona! Jego występ z hitem Earth Song podczas Vocea Romaniei trwał zaledwie dwie minuty, ale tyle czasu wystarczyło, by zdobyć serca publiczności na całym świecie. Jurorzy mimo to poprosili Bogdana o jeszcze jeden taki sam występ. Choć ten facet przychodząc do programu miał już talent, to wybrał za swojego trenera artystę ukrywającego się pod pseudonimem Smiley, znanego z projektu Radio Killer. 

Jurorzy powiedzieli, że uczestnik dał tyle emocji, co Michael Jackson podczas swoich koncertów. Przekonajcie się sami!

Bogdan Ioan, jeśli sprzedawałby bilety oferując występy, jako Michael Jackson - na pewno zapełniałby sale, kluby i inne miejsca. Po przesłuchaniu i zobaczeniu jego występu, koniecznie porównajcie jego głos z oryginałem!

Najnowsze