Michael Jackson kiedyś. NIEWIARYGODNE, jak król muzyki zmieniał się na przestrzeni lat!

2022-08-01 12:00
Michael Jackson na przestrzeni lat. NIEWIARYGODNE, jak zmieniał się król muzyki pop!
Autor: AKPA Michael Jackson na przestrzeni lat. NIEWIARYGODNE, jak zmieniał się król muzyki pop!

Metamorfozy Michaela Jacksona do dziś wzbudzają duże zainteresowanie jego fanów. Bielszy kolor skóry, inny wygląd twarzy, zawsze były powodem dyskusji chirurgów, a także muzycznych dziennikarzy. Artysta z roku na rok wyglądał zupełnie inaczej, o czym możecie się przekonać oglądając wideo na naszej stronie!

Spis treści

  1. Michael Jackson kiedyś - jak wyglądał?

Michael Jackson kiedyś uważany był za absolutnego króla muzyki. Lata mijają, a słuchacze wybierają sobie coraz to nowych idoli podbijających muzyczną scenę. Niewątpliwie jednak muzyka Jacksona jest nieśmiertelna i wciąż dobrze wraca się do takich hitów, jak Billie Jean, Smooth Criminal, czy chociażby Black or White. O tym, że artysta wciąż wzbudza duże zainteresowanie świadczą teorie spiskowe, jakie co jakiś czas pojawiają się w internecie. Według osób, które je tworzą Michael Jakcson żyje i uciekł przed popularnością oraz otaczającymi go na każdym kroku fanami. Najgłośniej było o zdjęciu, jakie zrobiła córka legendarnej gwiazdy. Paris Jackson pstryknęła fotografię w samochodzie powodującą ciarki na całym ciele. Na tylnym siedzeniu jej pojazdu miał rzekomo siedzieć jej ojciec. W przeszłości pojawiła się odważna teoria, że Michael Jackson po śmierci skrył się w ciele swojego przyjaciela. Budząca dreszcze hipoteza do dziś ma swoich zwolenników. Głośno też było o tym, iż Michael Jackson żyje i jeździ na zakupy. Internauci oszaleli na widok tego filmiku, który w krótkim czasie zebrał ponad 25 milionów wyświetleń, tylko na jednej platformie z krótkimi filmikami.

Michael Jackson żyje w Polsce? Kosmiczny występ Viki Gabor!
Sonda
Michael Jackson - czy wierzysz, że nie żyje?

Michael Jackson kiedyś - jak wyglądał?

Michael Jackson kiedyś wyglądał znacznie inaczej i nie chodzi tu o naturalną zmianę wyglądu z powodu starzenia. W dzieciństwie jego skóra miała kolor brązowy, co jest typowe dla ludności afroamerykańskiej w Stanach Zjednoczonych. Wiele osób podejrzewało, że król muzyki popularnej postanowił się wybielić, ale jak się później okazało - było inaczej. Dr Christopher Rogers, który był przy sekcji zwłok artysty ujawnił, że Michael Jackson cierpiał na bielactwo. To nic innego, jak choroba polegająca na depigmentacji płatów skóry. U chorego pojawiają się białe odbarwione plamy, co u osoby z ciemną karnacją jest to jeszcze bardziej widoczne.

Michael Jackson wskrzeszony! Duch króla muzyki obecny za sprawą tego nagrania

Nie jest tajemnicą, że Jackson przeszedł zabiegi chirurgii plastycznej. Media pisały o tym, że zoperował sobie nos, usta, czoło, a sam zainteresowany w autobiografii Moonwalk z 1988 roku wyjawił, że przeszedł zaledwie dwie operacje: nosa i podbródka. Jak kiedyś wyglądał Michael Jackson? Przekonajcie się oglądając wideo poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze