Michael Jackson jak żywy! W tym chłopaku płynie krew króla muzyki

Michael Jackson jak żywy! W tym chłopaku płynie krew króla muzyki
Autor: AP Photo/Kevork Djansezian / EAST NEWS Michael Jackson jak żywy! W tym chłopaku płynie krew króla muzyki

Michael Jackson po dziesięciu latach od śmierci wciąż wzbudza emocje. Fani o swoim ulubionym wykonawcy pamiętają, co pokazują w różny sposób. Jeden z nich, to przebieranie się za jego postać i wrzucanie do sieci filmików. Tak zrobił jeden mężczyzna, którego śledzi ponad milion osób. Zobaczcie sami wideo - na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Wendel Jackson jako Michael Jackson

Michael Jackson jak żywy - internauci tego typu komentarze piszą pod filmikami internauty, który głosem oraz wyglądem przypomina króla muzyki popularnej. Jeśli pamiętacie gościa, który śpiewa głosem Michaela Jacksona, to już teraz zapamiętajcie kolejnego, wywołującego równie duże emocje. Mowa o mężczyźnie, który wrzuca do internetu filmiki pod pseudonimem Wendel Jackson. Co o nim wiadomo? Urodził się w Campo Grande, czyli mieśce stanu Mato Grosso w Brazylii. Ponadto interesuje się aktorstwem i zarabia wchodząc w skórę twórcy hitu Thriller. 

Wendel Jackson jako Michael Jackson

Za sprawą takich artystów, jak Wendel Jackson, można stwierdzić, że Michael Jackson żyje i ma się dobrze. Oglądając występy internauty, który próbuje upodobnić się do króla muzyki pop można mieć ciarki na całym ciele. Wendel nie kupił głosu w sklepie, nie nauczył się podczas warsztatów wokalnych - przyjaciele twierdzą, że talentem naznaczył go sam MJ. Najwięcej filmików pojawia się na TikToku, gdzie Wendel ma ponad milion obserwujących i ponad 6 milionów polubień. Zobaczcie sami, że można doznać szoku, widząc tego artystę na ulicy:

Najnowsze