Mężczyźni spróbowali TEGO pierwszy raz. Ledwo to znieśli!

i

Autor: Screen z TikToka: beautehub

Śmieszne

Mężczyźni spróbowali TEGO pierwszy raz. Ledwo to znieśli!

2023-06-23 15:28

Mężczyźni po raz pierwszy spróbowali tego, z czym kobiety mierzą się na co dzień. Kompletnie nie spodziewali się tego, co czeka ich podczas tego drobnego eksperymentu. Byli w mocnym szoku, gdy urządzenie ruszyło - zdecydowanie nie byli na to przygotowani. Przekonajcie się, jak zareagowali!

Odważni mężczyźni zdecydowali się na podjęcie trudnego wyzwania. Choć początkowo mogło się im wydawać, że to wcale nie będzie trudne, finalnie przekonali się, iż rzeczywistość jest znacznie mroczniejsza niż może się wydawać. Panowie chcieli podejść do tego lajtowo, jednak naprawdę szybko poczuli koszmarny ból. Dlaczego przeżyli taki koszmar? Postanowili skorzystać z symulatora bóli okresowych. Kobiety, które muszą znosić to na co dzień, nie poczuły praktycznie niczego. Różnica pomiędzy reakcją jednej a drugiej strony jest nieprawdopodobna. Co zrobili mężczyźni? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie ze ślubu powaliło internautów. Urocza dziewczynka ujęła zgromadzonych!

Someone Like Youuuu | #DokończPiosenkę 16

Mężczyźni - bóle okresowe

Mężczyźni przekonują się, na czym polegają bóle porodowe. Odkąd powstało urządzenie, coraz więcej panów decyduje się, aby zobaczyć, z czym muszą się mierzyć kobiety. Tym razem nie znieśli tego najlepiej. Do symulatora podłączyli się nie tylko oni, ale również panie. Różnice pomiędzy reakcjami były zatrważające. Choć dziewczyny nie wyglądały na wzruszone, panowie aż skręcali się z bólu. Nie dowierzali, że jest on aż tak silny!

ZOBACZ TAKŻE: Śpiewał samotnie na ulicy. TikTok odmienił jego życie!

Mężczyźni reagują na bóle menstruacyjne - internauci

Internautki były mocno zażenowane wideo, na którym mężczyźni reagowali na bóle menstruacyjne. Trudno się im dziwić, w końcu większość z nich musi to znosić przez kilka dni w miesiącu. Oni sami nie są w stanie wytrzymać przez kilka sekund, a kobiety muszą przy tym wykonywać swoje codzienne obowiązki!

A dziewczyny są zmuszone, aby uprawiać przy tym sport.

Powiedział "wyłącz to". CHCIAŁABYM!!!

Słyszeliście co powiedział na końcu? "Nie ma mowy, że tak chodzicie". CHODZIMY!

Quiz z wiedzy bezużytecznej. Przekonaj się czy znasz te mało istotne fakty!

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywa lęk przed ciemnością?