Zaręczyny

i

Autor: Instagram.com/cornelianicholsontv; TikTok.com/ceraynicholson Zaręczyny w programie informacyjnym.

Hit internetu

Mężczyzna wtargnął na plan wiadomości i... poprosił prowadzącą o rękę!

2023-08-23 15:42

Tego z pewnością nie spodziewali się widzowie, którzy tradycyjnie jak co wieczór włączyli swój ulubiony serwis informacyjny. Na koniec wydania wiadomości niespodziewanie pojawił się elegancki mężczyzna z bukietem kwiatów. Okazało się, że chce... poprosić o rękę prowadzącą! Czy kobieta przyjęła oświadczyny?

Serwisy informacyjne znane są ze swojej powagi i raczej nie ma w nich miejsca na personalne wyznania. To między innymi dlatego nikt nie spodziewał się, że to właśnie podczas wydania takiego programu dojdzie do zaręczyn! Do wspomnianej sytuacji doszło na antenie stacji telewizyjnej Local 3 News. To mała stacja informacyjna, która nadaje na terenie Tennessee w Stanach Zjednoczonych. Jedną z największych gwiazd stacji jest Cornelia Nicholson, która prowadzi codzienne wydanie lokalnych wiadomości. To ona stała się kobietą, którą publicznie poproszono o rękę. Nie chodzi jednak o przypadkowego mężczyznę, który wtargnął na plan. Był to jej wieloletni partner, który przygotował taką niespodziankę.

Klaudia Carlos prowadziła Sport w TVN. Co teraz robi i jak wygląda?

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Cornelia Nicholson poproszona o rękę

Ukochany amerykańskiej dziennikarki to Riley Nagel. Mężczyzna niespodziewanie pojawił się na ekranie. Ubrany w elegancki garnitur i z bukietem czerwonych róż w ręku zaczął komplementować Cornelię Nicholson. Później zapytał ją, czy chciałaby zostać jego żoną. - Pomyślałem, że wypada zadać ci to pytanie tutaj, bo przecież poznaliśmy się w programie informacyjnym… Cornelio Nicholson, czy wyszłabyś za mnie? - usłyszała prezenterka oraz widzowie programu. Cornelia oczywiście przyjęła propozycję i oficjalnie została narzeczoną Rileya, który podobnie jak ona, jest dziennikarzem. Nagranie z zaręczyn stało się międzynarodowym viralem.