Messenger nie działa - co się stało i do kiedy awaria?

2020-07-08 15:07 EK
Aplikacje: Messenger, TikTok, Instagram, Facebook
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Nie możesz wysłać wiadomości na Messengerze do swojego znajomego? Kółeczko wciąż się kręci, a po chwili wyskakuje czerwony błąd? Co się stało i do kiedy potrwa awaria? Czasami takie sytuacje się zdarzają i niestety nie mamy na to wpływu - nawet jeśli internet bardzo dobrze nam działa. Na ESKA.pl wyjaśniamy wam, co może być przyczyną awarii na popularnym Messengerze. Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Messenger nie działa - co się stało i do kiedy awaria? Dlaczego nie działa popularna aplikacja i nie można wysłać wiadomości? Takie pytania na pewno nurtują niejednego internautę, który napotkał ten problem. Facebook oraz jego usługi niestety regularnie poprzez swoje awarie dają w kość użytkownikom. Niekiedy są one mniejsze i trwają krótką chwilę, ale zdarzają się również naprawdę potężne, które uprzykrzają internautom korzystanie z aplikacji. Do usług Facebooka należą również inne popularne aplikacje, takie jak: Messenger, Instagram oraz komunikator internetowy WhatsApp. Niestety każdej awarii towarzyszą nerwy, a także stres wśród użytkowników.

Rozmawiasz na facebookowym czacie ze znajomym i nagle nie możesz wysłać do niego wiadomości? Dziwisz się co się stało? Z pewnością w tym czasie najpierw sprawdzasz połączenie z internetem. Jeśli wszystko działa, zaczynasz denerwować się o co chodzi?! Spokojnie, to nie twoja wina, ani internetu tylko twórców aplikacji, którzy najprawdopodobniej w tym czasie robią nowe aktualizacje komunikatora. Ile trwa taka awaria? Co należy wtedy zrobić? Podpowiadamy poniżej.

Messenger nie działa - co się stało i do kiedy awaria?

Jeśli nie możesz wysłać wiadomości na Messengerze, to najprawdopodobniej w tym czasie trwa awaria, która może być spowodowana zmianami. Te wprowadzane są przez twórców aplikacji, po to by internauci mogli korzystać z nowych opcji. Nerwy odłóż na bok, bo nic groźnego się nie dzieje. Ponadto wcale nie musisz aktualizować Messengera ręcznie - aplikacja zaktualizuje się automatycznie po podłączeniu do wifi.

Warto również nakreślić, że każdą awarię przeróżnych aplikacji, można zgłaszać za pośrednictwem serwisu Downdetector

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze