Facebook

i

Autor: Pixabay.com

Messenger - dlaczego nie działa folder inne? Jak odczytać wiadomości od nieznajomych?

2021-01-18 16:17

Messenger w ostatnim czasie mocno płata figle niejednemu użytkownikowi. Dlaczego teraz nie działa folder inne? Co zrobić żeby odczytać wiadomość od nieznajomego, która trafiła nam do tego miejsca? Mamy na to łatwy sposób! Odpowiedzi na wszystkie ważne pytania na ten temat, znajdziecie poniżej.

Messenger - dlaczego nie działa folder inne? Jak odczytać wiadomości od nieznajomych? Od jakiegoś czasu komunikator Messenger płata figle wielu użytkownikom. Błąd przy wysyłaniu wiadomości, brak galerii w czatach i kilka innych problemów, które dotknęły wiele osób na świecie są mocno irytujące. Nic dziwnego, kiedy coś się psuje, zawsze uwalniają się w nas negatywne emocje. Awarie Messengera są dosyć częstym kłopotem w sieci. Pojawiają się nagle i czasem potrafią trwać kilka godzin, a użytkownicy mocno się denerwują. W takim wypadku należy jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż najprawdopodobniej trwają prace techniczne, aby usprawnić działanie aplikacji.

Na początku 2021 roku pojawiła się kolejna awaria, która przypomina tą z listopada i grudnia ubiegłego roku. Użytkownicy nie mogą wysłać wiadomości lub nie wyświetlają się powiadomienia. Ponadto wiele osób nie może też odczytać wiadomości z folderu inny, które trafiają tam od nieznajomych. Co zrobić w tym wypadku? Jak odczytać wiadomości z folderu inne, kiedy opcja nie wyświetla się w telefonie?

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?

Messenger - folder inne nie działa

Dlaczego nie mogę odczytać wiadomości z folderu inne? Jak znaleźć wiadomości na Messengerze z folderu inne? Każdy użytkownik zadaje sobie te pytania. Otóż najprościej jest wejść na komunikator przez komputer stacjonarny lub laptopa. Tam bez problemu wyświetli nam się folder z wiadomościami od nieznajomych. Jeśli jednak chcemy skorzystać z tej opcji na telefonie, musimy najprawdopodobniej zaktualizować aplikację.

ESKA XD #014