Męskie Granie 2019 - oficjalna piosenka już jest! Jaki nosi tytuł? Kto ją wykonuje?

2019-05-30 12:07 A.D.
Męskie Granie 2019
Autor: Adam Burakowski/REPORTER

Męskie Granie to jedno z najpopularniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. O bilety na koncerty trzeba stoczyć prawdziwą walkę, a płyty każdego roku sprzedają się doskonale. Już niebawem usłyszymy singiel, który promować będzie tegoroczne wydarzenie. Kto będzie go wykonywał i jaki nosi tytuł? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Męskie Granie 2019 zbliża się wielkimi krokami. Koncerty wystartują już 13 lipca, a jesienią kupić będziemy mogli płytę z zapisem wydarzenia, singlem promującym trasę i znanymi utworami w nowych aranżacjach. W tym roku czeka nas wiele niespodzianek! Bilety w przedsprzedaży rozeszły się w pół godziny. Dla tych, którym się nie udało mamy jednak dobrą wiadomość. Szansę będziecie mieć jeszcze w czerwcu, kiedy to rozpocznie się regularna sprzedaż wejściówek. Piosenka promująca Męskie Granie 2019 ukazała się 30 maja 2019. 

Zobacz też: Miley Cyrus - nowe piosenki gotowe! Czy wykona je na Orange Warsaw Festival 2019?

Męskie Granie 2019 - singiel. Premiera

Najnowszy utwór promujący wydarzenie usłyszeliśmy w czwartek 30 maja o godzinie 12.00.

Męskie Granie 2019 - TYTUŁ singla. Kto go wykonuje? 

Nosowska, Organek, Zalewski i Igor Walszek - to wokaliści, którzy wykonali utwór Sobie i wam, który jest najnowszym singlem promującym cykl koncertów Męskie Granie 2019. Piosenki możecie posłuchać już poniżej! Zobaczyć będziemy mogli również dawnych wykonawców między innymi Monikę Brodkę, O.S.T.R, Waglewskiego i Smolika. 

Najnowsze