Melo Kids rozgrzeją parkiety jesienią! Polacy piosenką Something That U Missed podbiją świat?

2019-09-02 14:24 RW
Melo Kids rozgrzeją parkiety jesienią! Polacy hitem Something That U Missed podbiją świat?
Autor: Universal Music Poland Melo Kids rozgrzeją parkiety jesienią! Polacy hitem Something That U Missed podbiją świat?

Something That U Missed, to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Melo.Kids. Zamaskowany duet producentów tanecznym krokiem wraca na muzyczne parkiety, a pomaga im w tym Laurell. Jak brzmi utwór, który może stać się hitem? Przekonajcie się słuchając go i oglądając teledysk - na ESKA.pl

Melo.Kids nie zwalniają tempa i prezentują nowy utwór. Something That You Missed to efekt współpracy pomiędzy zamaskowanymi artystami a wokalistką Laurell, która świetnie odnalazła się w tej produkcji. Nowy kawałek duetu producenckiego, to taneczna piosenka, która zapewne wprawi was w dobry nastrój, ale również sprawi, że przypomnicie sobie najlepsze momenty wakacji 2019. 

Melo.Kids - nowa piosenka Something That U Missed

Something That U Missed, to nowa piosenka, która może stać się hitem. Wszystko zależy od tego, jak przyjmiecie najnowsze nagranie zamaskowanego duetu producenckiego, który grał w tym roku m.in. na Sunrise Festival. Co o utworze mówią sami artyści? 

Tekst tej piosenki naprawdę nam się spodobał i byliśmy od razu w stanie wprawić się w dobry nastrój. Laurell jest niesamowitą wokalistką, a współpraca z nią była przyjemnością. Nie możemy wystarczająco podziękować Laurell za jej piękny głos oraz za to, że zgodziła się na współpracę z nami!

W ostatnim czasie Melo.Kids dużo koncertowali w Polsce oraz Czechach. Duet był jedną z gwiazd na głównej scenie Sunrise Festival w Kołobrzegu. Już w listopadzie DJe wezmą w udział w pierwszej w historii polskiej odsłonie imprezy Don’t Let Daddy Know.

Najnowsze