Matura z TikTokiem! Sprawdź swoją wiedzę z matematyki z trendem #mistrzmnożenia

2020-05-20 11:00 PO
Nowy trend wśród polskich TikTokerów. Jakie filmy są teraz popularne?
Autor: Materiały prasowe Artystycznipl.pl Nowy trend wśród polskich TikTokerów. Jakie filmy są teraz popularne?

Matura 2020 zbliża się wielkimi krokami! To idealny moment na szybkie powtórki i sprawdzenie swojej wiedzy, która już za chwilę zostanie wystawiona na ogromną próbę! TikTok to jedna z bardziej popularnych aplikacji, która zawsze skupia swoją uwagę na tym co ważne! Nowy trend #mistrzmnożenia z pewnością odświeży ci pamięć i rozbawi cię do łez.

Matura 2020 z TikTokiem! To właśnie ta aplikacja społecznościowa jest na czasie i wie co w trawie piszczy. Nie sposób ukryć, że dzień, który jest jednym z ważniejszych dla tegorocznych maturzystów zbliża się wielkimi krokami. Egzaminy maturalne rozpoczynają się już od 8 czerwca i będą trwać prawie cały miesiąc. Na pomoc w odświeżeniu najważniejszych spraw i wiedzy, która będzie znacząca na egzaminach dojrzałości przychodzi aplikacja TikTok i nowy trend, który widnieje pod hasztagiem #mistrzmnożenia. O co chodzi w najnowszym tiktokowym wyzwaniu? Szczegóły znajdziecie poniżej. TikTok to ulubiona aplikacja wśród internautów, która szczególnie w ostatnim czasie cieszy się ogromnym powodzeniem. Zawsze wie co jest modne, co jest na czasie i na co warto zwracać uwagę. Tym razem na pierwszy ogień idzie nadchodząca matura, która na TikToku jest świetną rozrywką połączoną z nauką. Matematyczny trend to nie jedyna zabawa, która jest bliska tematu nadchodzących matur. Wyróżniony jest również trend #ulubionaksiążka, który zachęca użytkowników do czytania, które przed maturą jest bardzo ważne.

Matura z TikTokiem - trend #mistrzmnożenia

Matura z TikTokem to nauka połączona z zabawą. Trend #mistrzmnożenia jest aktualnie na pierwszym miejscu na liście najpopularniejszych filmików na TikToku i cały czas zdobywa coraz większą popularność. O co chodzi w wyzwaniu? Zasady są banalnie proste! Wystarczy udzielać prawidłowych odpowiedzi kiwając głową w stronę dobrego wyniku i zebrać jak najwięcej punktów! Spróbuj swoich sił w zawziętej rywalizacji i zostań mistrzem mnożenia!

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze