Matura próbna z Operonem listopad 2019 - MATEMATYKA ARKUSZE, ZADANIA, ODPOWIEDZI

2019-11-20 9:28 A.D.
Matura
Autor: Adam STASKIEWICZ/East News

Matura próbna z Operonem to jeden z najważniejszych testów przed egzaminem dojrzałości! Już pod koniec listopada, uczniowie ostatnich klas liceum i technikum zmierzą się z matematyka, językiem polskim oraz angielskim. Chętni staną również do pojedynku z wybranymi przez siebie przedmiotami dodatkowymi w wersji rozszerzonej lub podstawowej. Arkusze, zadania i odpowiedzi z matematyki 2019 znajdziecie na ESKA.pl!

Matura próbna z Operonem listopad 2019 to ważny egzamin dla tych, którzy do prawdziwego testu przystąpią już w maju. Teraz mogą sprawdzić swoją wiedzę z przedmiotów obowiązkowych, jak i tych wybranych dodatkowo. Dobre wyniki z matury mogą pomóc nam zdobyć miejsce na upragnionej uczelni, jak również brane będą pod uwagę podczas poszukiwań pierwszej pracy. Świadectwo to będzie nam potrzebne przez kolejne lata dlatego warto dobrze przygotować się i poświęcić czas wolny na naukę. Matura próbna pomoże nam sprawdzić, czy jeszcze wiele pozostało nam do powtórzenia. Pierwszy egzamin próbny odbył się 19 listopada i było on z języka polskiego. 20.11.2019 uczniowie trzecich i czwartych klas zasiedli do egzaminu z matematyki. Tego testu obawiają się nawet osoby, które są dobre z przedmiotów ścisłych. Zanim waszą pracę sprawdzi nauczyciel, warto wcześniej zapoznać się z odpowiedziami i ponownie przeanalizować arkusz z zadaniami. Gdzie i o której godzinie można go szukać? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule! 

Matura próbna listopad 2019 - MATEMATYKA ARKUSZE, ZADANIA, ODPOWIEDZI

Na wyniki egzaminu będziecie musieli trochę poczekać. Informacje te poda wam nauczyciel w ciągu kilku dni. Na oficjalnej stronie Operonu sprawdzicie również, jak poszło wszystkim maturzystom w kraju. Ogólnopolskie wyniki matury będziecie mogli sprawdzić na stronie internetowej: egzaminy.operon.pl/wyniki/wynikikraj/matura. Co roku pojawiają się tam wyjątkowe wykresy, które obrazują między innymi: podział maturzystów ze względu na liczbę niezdanych egzaminów czy średnie wyniki z przedmiotu w poszczególnych województwach. 

Najnowsze