Matura próbna 2019 z Operonem - kiedy matematyka, angielski, polski?

2019-11-19 10:14 A.D.
matura
Autor: Karol Makurat/Polska Press/East News

Matura próbna 2019 to pierwsze wyzwanie przed jakim staną, ci którzy do egzaminu dojrzałości podejdą już w maju 2020. Po raz pierwszy zobaczą jak wygląda rozwiązywanie testu w stresie i pamiętając o limicie czasu. Pomoże im również określić, czego jeszcze nie potrafią. Kiedy rozpocznie się matura próbna 2019 z operonem? Które przedmioty będą pierwsze? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Matura próbna 2019 z Operonem będzie wyzwaniem dla przyszłych maturzystów. Ich zadaniem będzie przygotowanie się do egzaminów, tak jakby właśnie to już teraz zależało od niej czy dostaną się na wymarzone studia. Każdy uczeń musi podejść do trzech egzaminów - matematyki, języka obcego nowożytnego i języka polskiego. Prócz tego może wybrać przedmioty dodatkowe. Decyduje się o tym pod kątem kierunków, na które chcemy złożyć dokumenty. Matura próbna 2019 będzie miała miejsce już w listopadzie! Przygotowując się do niej należy już teraz ustalić, jakie są nasze priorytety. Pamiętajcie, że żeby zaliczyć egzamin, musimy zdobyć przynajmniej 30% z każdego przedmiotu obowiązkowego - zarówno pisemnego, jak i ustnego. Próbne matury sprawdzą nauczyciele, którzy otrzymają specjalne klucze odpowiedzi. Jak co roku przygotuje je wydawnictwo Operon, które od lat pomaga maturzystom nadążyć za podstawą programową. Kiedy uczniowie zasiądą w ławkach i po raz pierwszy zmierzą się z egzaminem dojrzałości? Sprawdzicie to już teraz na ESKA.pl!

Matura próbna z Operonem 2019 - HARMONOGRAM

Poniżej znajdziecie rozpiskę, która odpowie na wszystkie wasze pytanie odnośnie próbnego testu maturalnego. Egzamin uczniowie zdawać będą 19 listopada. 

Najnowsze