Matura poprawkowa matematyka 2022 TRUDNIEJSZA niż majowa? Zadania zdenerwowały uczniów

2022-08-23 13:15
matura
Autor: canva.com

Matura poprawkowa z matematyki 2022 zaskoczyła uczniów? Tysiące uczniów 23.08.2022 podeszło po raz drugi do egzaminu dojrzałości. Czy zadania z testu z matematyki były proste? Mamy pierwsze reakcje. Okazuje się, że sierpniowy egzamin sprawił większość trudność niż ten majowy. Mamy komentarze internautów.

Matura poprawkowa matematyka 2022 odbyła się we wtorek, 23 sierpnia. To przedmiot, który zawsze sprawia najwięcej trudności uczniom, którzy podchodzą do egzaminu dojrzałości. Aby zdać, trzeba zdobyć minimum 30 procent. Jeśli ktoś nie osiągnie takiego wyniku, marzenia o zdanej maturze będą o wiele bardziej odległe. Uczniowie mieli ponad miesiąc na przygotowanie do drugiego podejścia. Maturzyści poświęcili swoje wakacje na uczęszczanie na korepetycje i rozwiązywanie wielu próbnych arkuszy. Czy to wystarczy, aby zdać? To już każdego indywidualna kwestia, jednak odpowiednie przygotowanie z pewnością pomoże zdać poprawę bez większych problemów. Czy 23.08.2022 arkusz maturalny zaskoczył uczniów? Okazuje się, że zadania dla wielu były trudniejsze niż przy pierwszym podejściu.

ZOBACZ TAKŻE: Matura 2023 z matematyki PÓŹNIEJ. Więcej czasu na przygotowanie dla uczniów!

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Matura poprawkowa matematyka 2022 trudniejsza?

Informacja o zadaniach na maturze poprawkowej z matematyki 2022 to coś, co interesuje wielu uczniów. Z pierwszych reakcji internautów wynika, że egzamin był trudniejszy niż w maju. Komentarze zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Matura 2023 piekielnie trudna?! CKE przedstawia wymagania!

Matura poprawkowa matematyka 2022 - komentarz.
Autor: twitter.com/ManittoSae (screen)

Matura poprawkowa matematyka 2022 - WYNIKI

Kiedy maturzyści poznają wyniki matury poprawkowej z matematyki? Czy trzeba będzie czekać tak samo długo, jak po maturze majowej? Termin poznania rezultatów stresuje szczególnie tych uczniów, którzy chcieliby pójść na studia od października. Czy zdążą uzupełnić dokumenty na uczelniach wyższych. Najprawdopodobniej tak. Maturzyści mają poznać wyniki popraw 9 września.

Jak najłatwiej odstresować się po egzaminie? Wyluzuj się słuchając Alberta i jego kultowej WKRĘTARKI!

Listen to "Chłopak" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze