Matura poprawkowa 2021: matematyka i polski. ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI, ZADANIA

i

Autor: cke.gov.pl Matura poprawkowa 2021: matematyka i polski. ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI, ZADANIA

Matura poprawkowa 2021: matematyka i polski. ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI, ZADANIA

2021-08-24 16:33

Odpowiedzi matury poprawkowej z matematyki i języka polskiego 2021 będą cieszyć się dużą popularnością w internecie. To samo tyczy się konkretnych zadań, czy też całego arkusza CKE. Druga i zarazem ostatnia próba uzyskania przez uczniów świadectwa dojrzałości była łatwiejsza niż miało to miejsce w maju? Przekonajcie się i sprawdźcie w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Matura poprawkowa 2021: matematyka i polski [ARKUSZE CKE]
  2. Poprawka matury 2021: matematyka i polski [ODPOWIEDZI]

Matura poprawkowa 2021 - matematyka i polski: odpowiedzi, zadania i klucz, to trzy podstawowe kwestie, jeśli chodzi o te przedmioty. Jak wyglądała poprawka matury 2021? Arkusze CKE były trudniejsze niż było to w pierwszym terminie? Możecie to porównać sprawdzając w tym miejscu. Matura poprawkowa z matematyki 2021 jest zdecydowanie najpopularniejsza. Z ponad 63 tysięcy uczniów przystępujących do poprawki matury 2021, ponad 50 tysięcy zadeklarowało chęć ponownego zdawania królowej nauk. Matura poprawkowa z języka polskiego 2021 zostanie napisana przez 7,5 tysięcy absolwentów szkół średnich. Wiele osób jeszcze przed napisaniem egzaminu dojrzałości drugiej szansy poszukiwało i zastanawiało się, czy przecieki matury próbnej 2021 są dostępne.

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?

Matura poprawkowa 2021: matematyka i polski [ARKUSZE CKE]

Matura poprawkowa 2021 z matematyki i polskiego była łatwa? Jak wyglądał arkusz CKE? Uczniowie zasiedli za ławkami i rozpoczęli walkę o świadectwo dojrzałości punktualnie o godzinie 9:00. Pierwsze wycieki zadań pojawiły się tuż po godzinie 11:00. Natomiast arkusze, dzięki uprzejmości CKE, udostępniamy dla Was powyżej na ESKA.pl. Nie znajdziecie ich na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. 

Poprawka matury 2021: matematyka i polski [ODPOWIEDZI]

Odpowiedzi z matematyki matury poprawkowej 2021 tuż po godzinie 11:00 zyskają na popularności. Które odpowiedzi należało zaznaczyć w zadaniach zamkniętych? Jaki wynik wyszedł w zadaniach otwartych? Reakcje uczniów i ich odpowiedzi poznacie w tym miejscu.

Sonda
Czy dzieci powinny we wrześniu wrócić do szkół?