Matura poprawkowa 2021 ARKUSZ MATEMATYKA, ODPOWIEDZI, ZADANIA i KLUCZ

2021-09-10 10:56
Matura poprawkowa 2021 ARKUSZ MATEMATYKA, ODPOWIEDZI, ZADANIA i KLUCZ
Autor: cke.gov.pl Matura poprawkowa 2021 ARKUSZ MATEMATYKA, ODPOWIEDZI, ZADANIA i KLUCZ

Matura poprawkowa 2021 wzbudziła duże emocje w mediach społecznościowych. Szczególnie matematyka, którą w poprawkowym terminie zdawało ponad 50 tysięcy tegorocznych absolwentów. Jeszcze większe emocje były 10 września, gdy Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki.

Matura poprawkowa 2021 - arkusz matematyki budzi największe emocje. Uczniowie chcą sobie przypomnieć, jak wyglądał i jeszcze raz przeanalizować poszczególne zadania. Arkusz matury poprawkowej 2021 podrzucamy poniżej. Jeśli chodzi o wyniki matury poprawkowej 2021 to te zostały ujawnione 10 września 2021. Momentalnie tegoroczni absolwenci szkół średnich zaczęli wymieniać się poglądami na temat poszczególnych zadań w mediach społecznościowych. Zdecydowanie, jak sprawdziliśmy najpopularniejsze pod hasztagiem matura 2021 na Twitterze, większość osób zdało egzamin dojrzałości w drugim terminie. Warto przypomnieć, że ponad 50 tysięcy osób przystąpiło do poprawki z matematyki. 

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?

Matura poprawkowa 2021 ARKUSZ MATEMATYKA

Matura poprawkowa 2021 z matematyki była łatwa? Wszystko wskazuje na to, że osoby, które uczciwie przepracowały wakacyjny czas, by jak najlepiej przygotować się poprawki zdały poprawkowy egzamin dojrzałości. Arkusz CKE matematyka 2021, dzięki uprzejmości CKE, udostępniamy dla Was powyżej na ESKA.pl. Nie znajdziecie ich na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. 

Matura poprawkowa 2021 ODPOWIEDZI i KLUCZ

Odpowiedzi matury poprawkowej 2021 to arcyważna kwestia dla osób, które nie są pewne, czy dane zadanie rozwiązały poprawnie. Klucz odpowiedzi matury 2021 nie jest udostępniony przez CKE, ale z pomocą pojawili się miłośnicy tego przedmiotu. Wiele osób rozwiązało cały arkusz, a jeden z filmików z rozwiązanymi zadaniami podrzucamy poniżej:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze