egzamin

i

Autor: źródło: Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Matura biologia rozszerzona 2021 - arkusz PDF, odpowiedzi, CKE, zadania

2021-05-12 9:11

Matura 2021 - biologia to przedmiot, z którym część maturzystów zmierzyło się w środę 12.05.2021. Zdawanie egzaminu z tej dziedziny nie jest obowiązkowe. To dodatkowy egzamin, który zdawany może być jedynie na poziomie rozszerzonym. Zdanie na duży wynik jest najważniejsze dla osób planujących studia medyczne. Co było na egzaminie?

Matura biologia rozszerzona 2021 - arkusz, odpowiedzi, CKE, zadania. 12 maja to dzień egzaminu maturalnego z biologii. Maturzyści sprawdzili swoje umiejętności na rozszerzonym poziomie. Uczniowie decydują się na taki egzamin, kiedy mają świadomość dużej wiedzy na temat przyrody, życia i organizmów. Taki egzamin jest potrzebny do dostania się na wymarzone studia. Zdają go osoby, które chcą dostać się na edycynę, biologię, biotechnologię, ochronę środowiska, psychologię, pedagogikę, farmację, pielęgniarstwo i wiele innych. Dużo osób boi się, że nie napisze egzaminu na dobry wynik. W środę 12.05.2021 maturzyści oraz ich rodzice byli bardzo zestresowani. Czy tegoroczna matura z biologii była trudna? Zobacz arkusz!

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?

Matura 2021 - biologia poziom rozszerzony. Arkusz CKE

Arkusz maturalny z biologii na poziomie rozszerzonym 2021 to coś, co już zaczęło szukać wielu uczniów. Licealiści i uczniowie techników są ciekawi, z czym zmierzyli się tegoroczni maturzyści. Także rodzice uczniów zastanawiają się, jak wyglądał test. Zobacz arkusz poniżej:

Matura 2021 - biologia poziom rozszerzony. Odpowiedzi

Wszyscy maturzyści z niecierpliwością czekają, aż w internecie pojawią się poprawne rozwiązania tegorocznych zadań z matury rozszerzonej z biologii. Trzeba jednak pamiętać, że oficjalne wyniki zostaną przekazane dopiero w czerwcu. Wszystkie odpowiedzi, które pojawią się teraz, to jedynie typowania i domysły.