Matura 2021 - odliczanie. Ile dni zostało do egzaminów?

matura
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Matura 2021 zbliża się wielkimi krokami! Moment nadejścia egzaminów maturalnych dla większości uczniów jest na tyle stresujący, że jedyne o czym marzą, to to aby mieć już to wszystko za sobą. Ile dni zostało do matury 2021? Sprawdźcie sami!

Matura 2021 zbliża się nieubłaganie, niezależnie od tego czy uczniowie są do niej w pełni przygotowani, czy też nie. Przyznajmy, że wciąż obecna sytuacja na świecie spowodowana pandemią koronawirusa nie ułatwiła im zadania. Uczniowie naprawdę dostali po nosie. Musieli przygotowywać się do najpoważniejszego egzaminu w szkole tak naprawdę sami, ponieważ edukacja w trybie online dla wielu z nich okazała się być niewystarczająca. Na całe szczęście Ministerstwo Edukacji wzięło pod uwagę niesprzyjające czynniki i postanowiło ułatwić przyszłym maturzystom zadanie.

Otóż nadchodzące egzaminy maturalne będą obowiązkowe tylko i wyłącznie w części pisemnej, natomiast matura ustna została wycofana i podejść do niej mogą tylko osoby chętne, które potrzebują większej ilości punktów na przykład na studia. Matura 2021 zbliża się wielkimi krokami! Ile dni pozostało do egzaminu dojrzałości? Odpowiedzi na te pytanie szuka większość zestresowanych maturzystów. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie poniżej. 

Matura 2021 - odliczanie. Ile dni pozostało?

Matura 2021 odbędzie się za 102 dni! Uczniowie już od jakiegoś czasu prężnie przygotowują się do egzaminów, które tak naprawdę rozpoczną się lada dzień. W tym roku uczniowie zmierzą się tylko i wyłącznie z egzaminami pisemnymi.

Matura z polskiego 2020. Jak poradzili sobie uczniowie z Rzeszowa?
Najnowsze