Matura 2021 język angielski - poziom rozszerzony. Arkusz CKE, zadania, odpowiedzi

Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora
Autor: F1Digitals/pixabay.com Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora

Matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym właśnie wystartowała! Wszyscy abiturienci, którzy sami zgłosili się do zdawania egzaminu maturalnego na tym poziomie właśnie rozpoczęli pracę nad tegorocznym arkuszem CKE. Jak wiemy po wczoraj, egzamin podstawowy z języka angielskiego był zaskakująco łatwy, a jak wyglada to w przypadku rozszerzenia?

Spis treści

  1. Matura 2021 język angielski na poziomie rozszerzonym - Arkusz CKE
  2. Matura 2021 język angielski na poziomie rozszerzonym - zadania
  3. Matura 2021 język angielski na poziomie rozszerzonym - odpowiedzi

Matura 2021 język angielski - poziom rozszerzony właśnie się rozpoczął. Wszyscy chętni maturzyści, którzy zapisali się na ten egzamin właśnie go rozwiązują. Matura 2021 z języka angielskiego na poziomie podstawowym odbyła się dokładnie wczoraj, 6 maja tego roku o godzinie 9:00 i zdaniem znacznej większości uczniów była zaskakująco łatwa! Uczniowie wychodzili z sali egzaminacyjnej w ekspresowym tempie mając wrażenie, że wymagana wiedza na tegorocznej maturze była porównywalna do egzaminu ósmoklasisty. Czy w przypadku rozszerzenia z tego samego przedmiotu będzie równie przyjemnie? 

Na ten moment uczniowie rozwiązują egzamin maturalny, ponieważ język angielski na poziomie rozszerzonym rozpoczął się 7 maja o godzinie 9:00. Ten język obcy w tym roku był najczęściej wybieranym przedmiotem do wyboru. Do jego podejścia zdecydowało się niemalże 60 procent maturzystów. Matura 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym trwa w najlepsze. Arkusz CKE, zadania oraz odpowiedzi z tego egzaminu maturalnego znajdziecie w artykule poniżej! 

Matura 2021 język angielski na poziomie rozszerzonym - Arkusz CKE

Matura 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym odbyła się 7 maja o godzinie 9:00. Arkusz CKE z tego egzaminu znajdziecie klikając tutaj! 

Matura 2021 język angielski na poziomie rozszerzonym - zadania

Matura 2021 z języka angielskiego - poziom rozszerzony trudniejszy niż w ubiegłych latach? Z komentarzy na Twitterze dowiadujemy się, że arkusz CKE z tego przedmiotu wcale nie był prosty. 

Matura 2021 język angielski na poziomie rozszerzonym - odpowiedzi

Matura 2021 język angielski, poziom rozszerzony - odpowiedzi to najbardziej interesująca kwestia wszystkich uczniów, którzy postanowili podejść do tego egzaminu. Podamy je, gdy tylko CKE opublikuje kartę z prawidłowymi odpowiedziami. 

Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21
Najnowsze