Matura 2018 - PRZECIEKI. Arkusze CKE dostępne w sieci?

2018-05-05 13:43
Matura 2018 - przecieki. Arkusz CKE dostępny w sieci?
Autor: fot. Krzysztof Korczak/REPORTER EAST NEWS Matura 2018 - przecieki. Arkusz CKE dostępny w sieci?

Matura 2018 to jeden z najważniejszych egzaminów w życiu. Gdzie znajdziecie odpowiedzi, klucz i w całości wypełniony arkusz CKE?! Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl

Matura 2018 - przecieki i arkusze CKE z odpowiedziami zawsze interesują wszystkich, którzy w maju zdają jeden z najważniejszych egzaminów w życiu. Gdzie jest gotowy arkusz CKE? Przecieki maturalne od lat pojawiają się na różnych stronach internetowych. Wiele osób oferuje i zapewnia, że ma klucz odpowiedzi egzaminu z matematyki czy języka polskiego. My natomiast zapewniamy, że przecieki nie są możliwe, a wszystkie informacje, że odpowiedzi są już dostępne to kłamstwo.

Matura 2018 - przecieki i arkusze CKE

Przeciek Matury 2018 nie będzie mieć miejsca chociażby z tego względu, że testy są bardzo mocno chronione. Oszuści chcą zarobić na naiwności uczniów i niestety, jak się okazuje, często robią to skutecznie. Najczęściej na Facebooku pojawiają się linki, które po kliknięciu mogą spowodować zainfekowanie naszego komputera. Niektórzy idą o krok dalej i obiecują gotowe odpowiedzi, klucz i arkusz CKE, po dokonaniu opłaty przelewem lub SMS-em. Przypominamy, że nie jest to prawda, a odpowiedzi z języka polskiego, matematyki podstawowej i rozszerzonej oraz z języka angielskiego, wcześniej niż po 9 kwietnia nie pojawią się w sieci.

Zachowajcie czujność, a także ostrożność i nie dajcie się nabrać i nie klikajcie w podejrzane strony. Zamiast szukać gotowych odpowiedzi, polecamy przejrzeć materiał, bo lepiej polegać na własnej wiedzy.

Matura 2018 - terminy i daty egzaminów

Autor: brak danych

  Kiedy jest matura 2018? Daty i terminy egzaminów dojrzałości poznacie na ESKA.pl. Harmonogram matury pisemnej od zawsze ustala Centralna Komisja Egzaminacyjna. Pełna rozpiska maturalna dla absolwentów wszystkich szkół od zawsze pojawia się na oficjalnej stronie in

 

Najnowsze