Matura 2018 - przecieki. Arkusz CKE dostępny w sieci?

i

Autor: fot. Krzysztof Korczak/REPORTER EAST NEWS Matura 2018 - przecieki. Arkusz CKE dostępny w sieci?

Matura 2018 - PRZECIEKI. Arkusze CKE dostępne w sieci?

2018-05-05 13:43

Matura 2018 to jeden z najważniejszych egzaminów w życiu. Gdzie znajdziecie odpowiedzi, klucz i w całości wypełniony arkusz CKE?! Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl

Matura 2018 - przecieki i arkusze CKE z odpowiedziami zawsze interesują wszystkich, którzy w maju zdają jeden z najważniejszych egzaminów w życiu. Gdzie jest gotowy arkusz CKE? Przecieki maturalne od lat pojawiają się na różnych stronach internetowych. Wiele osób oferuje i zapewnia, że ma klucz odpowiedzi egzaminu z matematyki czy języka polskiego. My natomiast zapewniamy, że przecieki nie są możliwe, a wszystkie informacje, że odpowiedzi są już dostępne to kłamstwo.

Matura 2018 - przecieki i arkusze CKE

Przeciek Matury 2018 nie będzie mieć miejsca chociażby z tego względu, że testy są bardzo mocno chronione. Oszuści chcą zarobić na naiwności uczniów i niestety, jak się okazuje, często robią to skutecznie. Najczęściej na Facebooku pojawiają się linki, które po kliknięciu mogą spowodować zainfekowanie naszego komputera. Niektórzy idą o krok dalej i obiecują gotowe odpowiedzi, klucz i arkusz CKE, po dokonaniu opłaty przelewem lub SMS-em. Przypominamy, że nie jest to prawda, a odpowiedzi z języka polskiego, matematyki podstawowej i rozszerzonej oraz z języka angielskiego, wcześniej niż po 9 kwietnia nie pojawią się w sieci.

Zachowajcie czujność, a także ostrożność i nie dajcie się nabrać i nie klikajcie w podejrzane strony. Zamiast szukać gotowych odpowiedzi, polecamy przejrzeć materiał, bo lepiej polegać na własnej wiedzy.

Matura 2018 - terminy i daty egzaminów

Autor: brak danych

  Kiedy jest matura 2018? Daty i terminy egzaminów dojrzałości poznacie na ESKA.pl. Harmonogram matury pisemnej od zawsze ustala Centralna Komisja Egzaminacyjna. Pełna rozpiska maturalna dla absolwentów wszystkich szkół od zawsze pojawia się na oficjalnej stronie in