MATURA 2013. Wyniki matur. Sprawdź, gdzie je znaleźć [VIDEO]

2013-06-26 21:08

Matura 2013 za nami. Arbiturienci wyniki egzaminu poznają w piątek 28 czerwca 2013. A po wynikach matur czekają na was już tylko zasłużone wakacje. Posłuchaj na Eska.pl największych wakacyjnych przebojów.

Matura 2013 za nami. Absolwenci Liceów i Techników poznają wyniki w piątek 28 czerwca 2013. Informacje o wynikach matur znajdziecie także na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Aby zdać Egzamin Maturalny należy zdobyć minimum 30 % punktów z wszystkich przedmiotów obowiązkowych.

>>>Centralna Komisja Egzaminacyjna - tu znajdziesz informacje o wynikach Matury 2013

 Co zrobić w przypadku, gdy nie uda wam się otrzymać wymaganego minimum? Jeżeli nie zdacie wyłącznie jednego egzaminu z całej sesji maturalnej, czeka na was poprawka, która odbędzie się we wtorek 27 sierpnia 2013 o 9:00 (część pisemna) oraz w dniach 26-30 sierpnia 2013 (część ustna). Jeżeli nie powiedzie się wam na więcej niż jednym przedmiocie, do Matury będziecie mogli podejść ponownie dopiero za rok.

Świadectwa dojrzałości po zakończeniu maturalnej sesji poprawkowej uczniowie otrzymają 13 września 2013.

Zobacz Rosana - WaxZobacz Blurred Lines - Robin Thicke, T.I., Pharell WilliamsZobacz Live It Up - Jennifer Lopez ft. PitbullNie czytałeś jeszcze?

Maciej Czaczyk księdzem. Zwycięzca Must Be The Music Tylko Muzyka rezygnuje z kariery muzycznej

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze