Matheo i Sobota - nowa piosenka bez Popka! Jak nie to, to co [VIDEO]

2018-07-19 12:28
Matheo i Sobota - nowa piosenka bez Popka! Jak nie to, to co  [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/Step Records (screen)

Matheo i Sobota po dłuższej przerwie ponownie połączyli siły! Ich wspólnego utworu posłuchacie na ESKA.pl

Matheo i Sobota to od wielu lat czołowy duet w polskim hip-hopie. Mają na koncie mnóstwo utworów, które stały się wielkimi hitami w swoim gatunku. Ostatnio wspólnie stworzyli zespół Trzech Króli oraz nagrali piosenkę do filmu pt. Totem. W tych dwóch ostatnich projektach towarzyszył im Popek, ale jak się okazuje zabraknie go w nowym kawałku. Tym razem Matheo i Sobota postanowili wrócić do swoich korzeni i nagrać coś bez samozwańczego króla Albanii.

O premierze nowego utworu poinformował Matheo na swoim kanale YouTube. Jak możemy przeczytać w opisie pod zwiastunem - utwór powstał spontanicznie. Producent ze Szczecina opublikował 15-sekundową zapowiedź, w której sam śpiewa: 

Zgarniam wszystko sam, nie przypadkowy los. Biorę życie w garść, a nie ostatni grosz. Rozbijam tutaj bank, nie miałem nigdy dość.

Jak nie to, to co? - to tytuł piosenki Matheo i Soboty. Premiera kawałka miała miejsce 19 lipca 2018. Jeśli martwicie się, że w utworze nie ma Popka, to uspokajamy i informujemy, że wkrótce będzie go ponownie dużo. Jak raper walczący w KSW zapowiada od jakiegoś czasu nagrał płytę z Matheo, której premiera zbliża się wielkimi krokami. 

Popek x Matheo - nowa płyta jak Król Albanii? PIOSENKI i DATA PREMIERY

Najnowsze