Popek x Matheo - nowa płyta jak Król Albanii? PIOSENKI i DATA PREMIERY

2018-01-08 16:43
Popek x Matheo - nowa płyta jak Król Albanii? PIOSENKI, DATA PREMIERY
Autor: fot. YouTube.com/Step Records screen z teledysku na YouTube Popek x Matheo ft. Borixon - Wiara czyni cuda

Popek i Matheo pracują nad nowym albumem! Kiedy nowa płyta tego niezawodnego duetu? Datę premiery i piosenki znajdziecie - na ESKA.pl

Popek x Matheo - nowa płyta jak Król Albanii? Oficjalnie wiemy, że druga płyta wyjątkowego duetu zbliża się wielkimi krokami. Tak jak w przypadku ich debiutanckiego, pełnowymiarowego materiału, wypełniona będzie kawałkami ciężkiego i osobliwego przekazu. Wydaje się jednak, że artyści postawią również na tzw. radiowe hity. W końcu to właśnie za singiel Wodospady, otrzymali diamentową płytę!  

Popek x Matheo płyta 2018 - data premiery

Nowa płyta Popka i Matheo rozgrzewa fanów. Kiedy premiera ich wspólnego materiału? Fani mają nadzieję, że krążek pojawi się na półkach sklepowych już wiosną 2018 roku. O tym, czy tak faktycznie będzie, przekonamy się już wkrótce! 

Trzech Króli - Popek, Sobota, Matheo dzielą się muzycznym bogactwem. RECENZJA PŁYTY

Autor: brak danych

  Popek, Sobota i Matheo to artyści, którzy mają ogromny bagaż doświadczeń i na pewno dzięki niemu w muzyce mogą sobie pozwolić dosłownie na wszystko. W 100 proc. korzystają z tego przywileju na swojej pierwszej - wspólnej jako trio - płycie. Eksperymentują sprawdza

Popek x Matheo - piosenki 2018

Popek i Matheo wiele razy pokazali, że potrafią zrobić znakomity hit. Dowodem tego są takie nagrania, jak: Wodospady, Każdy z nas, Różni nas wiele, Wakacje czy utwory w ramach projektu Trzech Króli: Dom, Bajka, Nigdy nie mów nigdy czy Czego sercu nie żal. Król Albanii i Szopen Rapu na początku stycznia 2018 wrócili do studia nagraniowego, a relację z ich pracy nad nowym materiałem znajdujemy na Instagramie. Poinformowali jednocześnie, że było kilka sesji i powoli kończą pracę nad całym krążkiem. 

Jeden z utworów brzmi: Czekając na cud, bo Popek ci pomoże nawet jak cię nie zna. Co drugi tu kłamie jak z nut (...). Refren: Sława i hajs, sława i hajs, sława i hajs, sława i hajs nie da wziąć na raz, wziąć się na raz, nie da wziąć się na raz wziąć się na raz.

Sława i hajs Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Fragment drugiego kawałka wrzucił Maciej Kiersznicki, znany jako Kieru.

W Rapido Studio @popek_oficjalnie i @officialmatheo Post udostępniony przez Kieru (@kieruproductions_)

Popek x Matheo - Król Albanii

Król Albanii to tytuł pierwszej wspólnej płyty Popka i Matheo. W tydzień po premierze album zdobył status złotej płyty. Wydawnictwo promowane było przez takie single jak: Wodospady, Każdy z nas, Różni nas wiele, czy Wiara czyni cuda z gościnnym udziałem Borixona.

 

Popek współpracuje z Matheo, ale także z gitarzystą, znanym jako MaroMaro. Wspólnie nagrali takie utwory, jak: Mietek materialista, Jak ptak, W tą samotną noc, a ostatnio pojawił się kawałek Prawie 4-dychy.

Popek & MaroMaro - TEKST piosenki Prawie 4-dychy, czyli nowego hitu w sieci!

Autor: brak danych

  Popek - tekst piosenki Prawie 4-dychy jest bardzo sentymentalny. Paweł Mikołajuw opowiada o tym, że czas nie ma dla nas litości i bardzo szybko płynie. Chciałby zatrzymać zegar, by żyć jak najdłużej w zdrowiu i szczęściu. Sam mając 39 lat martwi się o swoją p

 

Najnowsze