Mateusz Ziółko - płyta Tak Po Prostu na jesień 2022. O czym są piosenki na albumie?

2022-11-25 16:19
Mateusz Ziółko
Autor: Materiały prasowe

Mateusz Ziółko z nowym albumem i teledyskiem! Wokalista opowiada o codzienności, walce ze sobą oraz zmaganiach z przeciwnościami świata. Utalentowany artysta zdradził dlaczego zdecydował się na taką tematykę i co było jego inspiracją

Mateusz Ziółko z nowym albumem. Wokalista jest autorem takich przebojów jak W płomieniach czy 7 rzeczy otwiera kolejny rozdział w swojej drodze muzycznej, wydając wyczekiwany album Tak po prostu. Wydawnictwo zapowiedziały dwa single – poruszający, melodyjny singiel Weź mnie oraz taneczny i dynamiczny Vis-à-vis, które pokazały drogę do miejsca, w którym obecnie emocjonalnie znajduje się artysta, do punktu, w którym odnalazł spokój, ukojenie oraz miłość. Mateusz Ziółko to zdolny artysta, świetnie czujący się w każdym repertuarze. Świadczą o tym sukcesy w programach Mam talent!, The Voice of Poland czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym jego wykonanie utworu Zbigniewa Wodeckiego stało się ikoniczne. Mateusz to również artysta niewątpliwie posiadający własne muzyczne DNA, o czym świadczy sukces pierwszego albumu Na nowo, który osiągnął status złotej płyty. Pochodzący z niej utwór W płomieniach został odsłuchany 2,7 miliona razy na Spotify a klip do tego utworu ma 73 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. 

Blanka - kim jest? Solo piosenką, na którą trzeba zwrócić uwagę! [WIDEO]

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62

Mateusz Ziółko - Tak po prostu

Mateusz Ziółko zdecydował się również na premierę klipu do kolejnego singla z płyty - Lubisz nas. Cały album Tak po prostu jest w zamyśle spójnym konceptem artystycznym, będącym wyrazem dojrzałości artystycznej Mateusza Ziółko.

To album napisany po prostu historiami mojej, a może i Twojej codzienności. To opowieść o zmaganiach z przeciwnościami tego świata, o walce ze sobą, o siebie i o swoją prawdziwą, czystą i niczym niezbrukaną tożsamość. To obraz krętej, wyboistej i bolesnej drogi, którą jeśli kroczysz słuchając właściwego głosu w swoim sercu…zawsze wrócisz do domu.

Za utwory na płycie Tak po prostu odpowiedzialny jest znany duet HOTEL TORINO – Dominic Buczkowski – Wojtaszek oraz Patryk Kumór, odpowiedzialni za wiele hitów na polskim rynku muzycznym. Ciekawostką jest również fakt, że współautorem utworu Czekam, tęsknię jest Dawid Kwiatkowski.

Marcin Maciejczak hipnotyzuje słuchaczy! Jego nowe piosenki idealne na zimę

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze