Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski - ZNAKOMITE wykonanie Nie płacz Ewka!

i

Autor: M Zawada

Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski - ZNAKOMITE wykonanie Nie płacz Ewka!

2018-10-14 15:47

Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo poradził sobie znakomiecie! Czy to najlepsza metamorfoza w historii TTBZ?

Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Nie płacz Ewka w wykonaniu artysty wywodzącego się z Voice of Poland porwało jurorów, publiczność i widzów przed telewizorami. Ziółko jako Markowski to metamorfoza, którą już teraz możemy zaliczyć do jednych z najlepszych w historii. Zaskoczony był również sam założyciel zespołu Perfect!

Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski - TTBZ

13 października w Twoja Twarz Brzmi Znajomo działo się bardzo dużo! Ten wieczór był wyjątkowy. Wykonania uczestników sprawiły, że przy przyznawaniu punktów, jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia. Marek Molak wcielił się w Popka, Honorata Skarbek w Pink, a Mateusz Ziółko po fantastycznej przemianie w Zbigniewa Wodeckiego tym razem wystąpił jako Grzegorz Markowski.

Marek Molak jako Popek w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13.10.2018! [VIDEO]

- To był nie kto inny jak Grzegorz Markowski, którego absolutnie uwielbiam - mówił w rozmowie Maciejem Dowborem. - Chciałbym naprawdę w tym wieku mieć taką energię i tyle radości w ogóle z grania z obcowania z ludźmi. Oni (członkowie Perfectu red.) wychodzą na scenę i twarz ci się śmieje. Serce ci się uśmiecha, bo ci goście dają tyle wspaniałej energii i niesamowitych emocji – dodaje Mateusz. I przyznaje: - Kiedy przyszło mi pochylić się nad tym utworem, pochylić się bardziej nad postacią Grześka Markowskiego to dopiero zrozumiałem o czym tak naprawdę ta piosenka jest.