Marek Molak jako Popek w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13.10.2018! [VIDEO]

2018-10-13 17:44
Popek w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Marek Molak jako 'Król Albanii' 12.10.2018!
Autor: M Zawada

Marek Molak jako Popek Monster w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Zobaczcie występ przedpremierowo na ESKA.pl!

Popek w Twoja Twarz Brzmi Znajomo odkryje swoją bratnią duszę! Wszystko za sprawą Marka Molaka, który na czas trwania szóstego odcinka wejdzie w skórę samozwańczego Króla Albanii. Występ ocenić będzie mógł również Paweł Mikołajuw, który pojawił się w studio nagraniowym. Raper, gdy zobaczył taką metamorfozę wykrzyczał żartobliwie: - Mam syna! 

Marek Molak jako Popek - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Oczywiście dla fanów Popka jest to niezwykle ważny odcinek, ale fani Marka Molaka również z zapartym tchem będą oglądać występ aktora w telewizji. Walczy on bowiem o udział w finale dziesiątej edycji popularnego show. Do tej pory zajmuje pozycje w środku stawki, więc musi wypaść jak najlepiej.

Popek x Matheo - o czym jest piosenka Wszystko i nic? [TEKST]

Co Marek Molak sądził o czekającej go metamorfozie? 

- Ja nie jestem dużym gościem, więc problemem będzie robienie z siebie dużego gościa - opowiadał Maciejowi Dowborowi przed występem Marek. - On zrobił parę takich rzeczy, których w świecie muzy nie zrobił nikt - nagrał 11 płyt w rok - dodał aktor.

- Wydaje mi się, że jeszcze nic co robiłeś w tym programie nie było tak trudne jak to, co teraz będziesz musiał zrobić - stwierdził na koniec Dowbor.

- Też mi się tak wydaje. Wiesz co, ja się po prostu jaram Popkiem. I pewnie będzie ok - zdradził Marek.

Naszym zdaniem jest bardzo ok! Zobacz fragment programu! Całość w Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę 13 października o godzinie 22:05 w Polsacie!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze