Mateusz Psonak - Monika Miedzianowska: bitwa w Voice of Poland 11. Kto wygrał?

2020-10-17 21:12 Ewelina Kulasza
Mateusz Psonak - Monika Miedzianowska: bitwa w Voice of Poland 11. Kto wygrał?
Autor: TVP Mateusz Psonak - Monika Miedzianowska: bitwa w Voice of Poland 11. Kto wygrał?

Jedenasta edycja najpopularniejszego muzycznego show trwa w najlepsze! W połowie października wystartował drugi etap programu, czyli Bitwy. Który z uczestników drużyny Michała Szpaka wywalczył sobie awans do kolejnego, równie ważnego etapu? Mateusz Psonak, a może Monika Miedzianowska? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Mateusz Psonak - Monika Miedzianowska: bitwa w Voice of Poland 11. Kto wygrał? Muzyczny talent-show trwa w najlepsze. Jeszcze nie tak dawno widzowie mogli oglądać pierwszy odcinek Przesłuchań w Ciemno, a teraz uczestnicy walczą ze sobą podczas drugiego etapu - czyli Bitew. To właśnie ten moment, w którym emocje są niesamowite z każdej strony! Jednym z takich występów była bitwa dwóch uczestników jedenastej edycji - Mateusza Psonaka i Moniki Miedzianowskiej. Duet wykonał piosenkę z Męskiego Grania - Siebie i Wam, jednak Bitwę w The Voice of Poland mogła wygrać tylko jedna osoba! Który z uczestników zakwalifikował się do kolejnego etapu muzycznego show? 

Bitwa w Voice of Poland 11 - Mateusz Psonak vs. Monika Miedzianowska

Utalentowani uczestnicy jedenastej edycji The Voice of Poland, wykonali na żywo kawałek Męskie Granie - Sobie i Wam. Jak można było się spodziewać - każdy z nich poradził sobie śpiewająco! Michał Szpak ostatecznie zdecydował, że zatrzymuje przy sobie Mateusza, dlatego Monika musiała pożegnać się z przygodą w telewizyjnym programie.

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show
Najnowsze