The Voice of Poland 11 - BITWY to kolejny etap programu! O co w nich chodzi? [ZASADY]

2020-10-14 10:28 Patrycja Obarowska
The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / TVP

Drugi etap The Voice of Poland zbliża się wielkimi krokami! Bitwy to kolejny etap muzycznego programu, który następuje zaraz po Przesłuchaniach w Ciemno. O co chodzi w tej części show i jakie są jej zasady? Więcej o etapie bitew w The Voice of Poland wyjaśniamy na ESKA.pl!

The Voice of Poland to muzyczny program telewizyjny, który emitowany jest od 2011 roku. Jedenasta edycja tego show jest najnowszą jego częścią, której premiera rozpoczęła się już 12 września 2020 roku. Pogram trwa w najlepsze, a jego odcinki emitowane są co sobotę, o tej samej godzinie. The Voice of Poland jest jednym z nielicznych programów rozrywkowych podzielonych na tak wiele etapów. To wyjątkowe talent show składa się z kilku etapów, z czego jednym z nich są właśnie bitwy, które funkcjonują w programie na określonych wcześniej zasadach. Na czym polegają bitwy w The Voice of Poland? Są one przede wszystkim drugim etapem programu, który następuje zaraz po Przesłuchaniach w Ciemno, a jego zasady są banalnie proste. Ten etap jest niebywale istotny w programie, ponieważ dzięki tej części wiemy, którzy uczestnicy przechodzą do kolejnego etapu. Szczegółowe zasady bitew w The Voice of Poland macie wyjaśnione poniżej! 

The Voice of Poland - BITWY

Bitwy w The Voice of Poland są drugim etapem programu. Jak wyglądają zasady tej części show? Każdy z trenerów dzieli swoich uczestników na duety bądź tria, w którym później wystąpią oni na scenie i będą śpiewać taką samą piosenkę. Po występie trenerzy wskażą zwycięzcę bitwy, a tym samym wygrany uczestnik przejdzie do następnego etapu programu. 

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze