Mateusz "Milu" Mil - wiek, wzrost, Hotel Paradise, model, Top Model, Prime MMA, Instagram

2022-07-06 16:15
Mateusz Milu Mil
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER Mateusz "Milu" Mil - kim jest uczestnik Prime MMA?

Mateusz Mila, przez niektórych znany jako "Milu", to model, który zdobył popularność dzięki udziałowi w programach rozrywkowych. Znać go mogą przede wszystkim fani Hotelu Paradise. Teraz Mateusz weźmie udział w gali Prime MMA. Co wiemy na jego temat? Oto najważniejsze ciekawostki na temat celebryty.

Mateusz "Milu" Mil to model, którego polscy widzowie mogą znać z kilku programów reality show. Teraz zawalczy w Prime MMA. Wiek, wzrost, Hotel Paradise, model, Top Model, Prime MMA, Instagram to informacje, które najczęściej pojawiają się obok jego nazwiska w wyszukiwarkach internetowych. Postanowiliśmy zebrać ciekawostki na jego temat w jednym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 9.07.2022?

Mateusz "Milu" Mil - wiek, wzrost

Mateusz Mila ma 27 lat. Według informacji dostępnych w internecie, ma 188 centymetrów wzrostu.

Mateusz "Milu" Mil - model

Mateusz Mila pracuje jako model. Ma w swoim CV pokazy ważnych projektantów oraz kampanie reklamowe. Jest także trenerem online oraz influencerem.

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Mateusz "Milu" Mil - Hotel Paradise

Mateusza Milę mogą znać widzowie programu Hotel Paradise. Wystąpił w 4. edycji. Związał się tam z Vanessą Wietrzyk. Zajęli 5. miejsce.

Mateusz "Milu" Mil - Top Model

Hotel Paradise nie był pierwszą telewizyjną przygodą Mateusza. Swoją karierę medialną rozpoczął dzięki udziałowi w Top Model. W 2016 roku wziął udział w 6. edycji. Udział zakończył zajmując 8. miejsce.

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?

Mateusz "Milu" Mil - Prime MMA

9 lipca 2022 Mateusz Mila weźmie udział w gali Prime MMA, w której pojawi się pod pseudonimem "Milu". Jego rywalem będzie Mikołaj Jędruszczak, znany z Love Island i Tańca z gwiazdami.

Mateusz "Milu" Mil - Instagram

Mateusz "Mila" jest influencerem, a więc prężnie działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie można go znaleźć pod nazwą @mil.mateusz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze