Mateusz Janusz - wzrost, wiek, Fame MMA, waga, choroba, dziewczyna, przeszczep. Kim jest Mateusz z Fit Lovers?

i

Autor: Akpa

Mateusz Janusz - wzrost, wiek, Fame MMA, waga, choroba, dziewczyna, przeszczep. Kim jest Mateusz z Fit Lovers?

2022-11-03 14:24

Mateusz Janusz jest częścią duetu "Fit Lovers". To właśnie pod tym pseudonimem jest bardziej znany publice. Jest on sportowcem oraz influencerem. Jakiś czas temu zadebiutował na gali Fame MMA. Kim jest Mateusz Janusz? Ile ma lat? Czy ma dziewczynę?

Mateusz Janusz jest obecny w świecie internetu od wielu lat. Przede wszystkim znany jest jako twórca contentu sportowego oraz rozrywkowego. Kiedyś można go było oglądać w towarzystwie wielu znanych influencerów. Brał udział w odcinkach tych niegdyś najbardziej znanych. Wraz z partnerką z Fit Lovers stworzyli własną aplikację, na której można spersonalizować dietę oraz znaleźć filmy z treningami. W ostatnich latach o jego działaniach w sieci było mniej słychać, jednak udział w Fame MMA może zapewnić mu powrót zasięgów, tak jak stało się w przypadku wielu innych gwiazd.

Fit Lovers: Jak wyglądali zanim zostali fit? Mateusz, ALE ZMIANA!

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Mateusz Janusz - wzrost

Mateusz z Fit Lovers jest uczestnikiem gali Fame MMA. Wzrost jest zatem istotny w jego przypadku. Mężczyzna mierzy 176 cm.

Mateusz Janusz - wiek

Mateusz Janusz urodził się 18 listopada 1991 w Lęborku, co oznacza, że w roku 2022 skończy on 31 lat.

Mateusz Janusz - Fame MMA

Swoją pierwszą walkę stoczył z Kacprem Błońskim. Przegrał ją, jednak pomimo niewielkiego doświadczenia, szło mu naprawdę dobrze. Podczas kolejnej zawalczył z Adamem Josefem. Ten pojedynek również nie zakończył się na jego korzyść. Jego następna walka odbędzie się podczas gali Fame 16, a jego przeciwnikiem będzie Krycha Wilczak.

Pamela Stefanowicz - wiek, wzrost, waga, kiedyś, Tik Tok, chłopak, Instagram

Mateusz Janusz - waga

Pierwszą walkę w Fame MMA Mateusz Janusz stoczył w kategorii średniej. Oznacza to, że jego waga wynosiła do 84 kilogramów.

Mateusz Janusz - choroba

W 2019 roku mężczyzna trafił do szpitala. Jego usta zaczęły gwałtownie puchnąć. Trafił do szpitala, jednak wszystko skończyło się pomyślnie. Mateusz Janusz nie wyjaśnił przyczyny problemu, ani nie podał diagnozy, którą postawili mu lekarze.

Mateusz Janusz - dziewczyna

Mateusz Janusz jest zaręczony z partnerką, z którą tworzy "Fit Lovers" - Pamelą Stefanowicz. Para od wielu lat działa razem w internecie.

Mateusz Janusz - przeszczep

Mateusz Janusz w 2021 roku zdecydował się na przeszczep włosów. Dokonał go w Turcji, a efektami pochwalił się na swoim kanale.