Pamela Stefanowicz - wiek, wzrost, waga, kiedyś, Tik Tok, chłopak, Instagram

2021-10-20 15:55
Pamela Stefanowicz
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Kim jest Pamela Stefanowicz? Z pewnością kojarzycie ją z kanału YouTube Fit Lovers. Pamela jest 1/2 tego projektu, a w dodatku internet ją po prostu uwielbia. Co musicie jeszcze o niej wiedzieć? YouTube to nie jest jej jedyne osiągnięcie. Poznajcie ją bliżej w naszym artykule.

Pamela Stefanowicz - wiek, wzrost, waga, kiedyś, Tik Tok, chłopak, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Pamela Stefanowicz to polska youtuberka, a także osobowość medialna, a także zawodniczka bikini fitness. Oprócz tego współtworzy kanał Fit Lovers, który jest uwielbiany przez internautów. Z wykształcenia jest dietetyczką, bowiem ukończyła studia magisterskie w gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Jej kariera w sieci rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy to razem z Mateuszem Janusz zaczęli tworzyć materiały wideo o tematyce fitness. Szybko stali się ulubieńcami internautów, zdobywając nie tylko milionowe odsłony i polubienia, ale także nagrody. Oprócz tego duet Fit Lovers wziął udział w programie TVN Ameryka Express, a także drugiej edycji programu rozrywkowego TVP2 Dance Dance Dance, którą wygrali. Można było oglądać ich także w specjalnym odcinku Jaka to melodia, w którym zmierzyli się z ekipą Pytania na Śniadanie. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Pamela Stefanowicz - wiek

Ile Pamela Stefanowicz ma lat? Youtuberka urodziła się 16 lipca 1990 roku w Kołobrzegu i w 2021 roku skończyła 31 lat.

Pamela Stefanowicz - wzrost

Ile wzrostu ma Pamela Stefanowicz? Youtuberka mierzy 169 cm wzrostu.

Pamela Stefanowicz - waga

Ile waży Pamela Stefanowicz? Youtuberka waży około 53 kg.

Pamela Stefanowicz - chłopak

Czy Pamela Stefanowicz ma chłopaka? Jej serce jest zajęte od 2012 roku przez Mateusza Janusz, z którym dziewczyna tworzy kanał Fit Lovers. Para poznała się jeszcze na studiach. Najpierw przyjaźnili się i spędzali razem czas na treningach, a później przerodziło się to wszystko w głębokie uczucie. Para zaręczyła się w 2018 roku w Las Vegas.

Pamela Stefanowicz - osiągnięcia

Pamela Stefanowicz jest utytułowaną zawodniczką Fitness Bikini Federacji IFBB. Na swoim koncie ma wyróżnienia takie jak:

  • Brązowy medal podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness w Kielcach, 2014
  • 1 miejsce w X Pucharze Ziemi Puckiej w Kulturystyce i Fitness w Bytowie, 2014
  • 1 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Pomorza w Kulturystyce i Fitness w Żelistrzewie, 2014
  • 2 miejsce w Debiutach PZKFITS w Ostrowi Mazowieckiej, 2014
  • Finalistka Grand Prix Warszawy podczas FIWE 2015

Pamela Stefanowicz - Tik Tok

Pamela Stefanowicz jest aktywna na TikToku razem ze swoim narzeczonym. Właśnie na profilu @fit.lovers pojawiają się krótkie filmiki, które ich widzowie po prostu uwielbiają! To nie tylko gwiazdy YouTuba i Instagrama, ale także i TikToka.

Pamela Stefanowicz - Instagram

Pamela Stefanowicz jest aktywna na Instagramie. Jej zdjęcia możemy znaleźć na profilu @fit.lovers a także @pamelastefanowicz, gdzie obserwuje ją ponad milion osób!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze