Mateusz Ciawłowski znów zaskakuje. Nagrał piosenkę stworzoną z... komentarzy widzów!

2019-12-03 20:16 MK
Mateusz Ciawłowski
Autor: YouTube/Mateusz Ciawlowski

Mateusz Ciawłowski to dziś bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, który na swoim kanale zamieszcza autorskie utwory bądź własne interpretacje popularnych hitów. Tym razem, chłopak wykazał się nie lada kreatywnością, czym zaskoczył nawet najwierniejszych fanów. Stworzył on bowiem piosenkę z komentarzy, jakie widzowie pozostawili pod jego filmikami. Nagranie to hit! Zobacz je już teraz na ESKA.pl.

Piosenka z komentarzy widzów Mateusza Ciawłowskiego ma szansę na zostanie hitem sieci! Pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego chłopak może pochwalić się już sporymi sukcesami. Jego kanał na YouTubie, na którym zamieszcza filmiki z własnymi wykonaniami popularnych hitów czy też autorskimi kompozycjami subskrybuje ponad 310 tysięcy użytkowników. Również na Instagramie udało mu się pozyskać wielu fanów. Na ten moment, profil Mateusza w serwisie obserwuje ponad 75 tysięcy osób. Dzięki swojemu zaangażowaniu w rozwijanie kanału, chłopak dostał nawet angaż w filmie skierowanym do nastolatków - #Jestem M. Misfit. Internauci uwielbiają Mateusza nie tylko za jego talent wokalny, ale również dystans do siebie. Wokalista dostaje pod filmikami wiele komentarzy, na które nierzadko odpowiada. W najnowszym wideo, dzięki sugestii wiernych fanów, zaprezentował utwór, którego tekst w całości składa się z zamieszczonych pod jego materiałami komentarzy, również tych negatywnych. Jako podkład, chłopak użył linii melodycznej znanej z wielkiego światowego hitu Dance Monkey.

Mateusz Ciawłowski - piosenka z komentarzy widzów

Wideo zamieszczone na kanale Mateusza Ciawłowskiego spotkało się ze świetnym przyjęciem przez internautów. W zaledwie godzinę, zgromadziło ono tysiąc łapek w górę. Fani wokalisty są zachwyceni jego dystansem do siebie oraz kreatywnością. - Mati, dlaczego nawet hejty śpiewane przez ciebie brzmią dobrze? - piszą w komentarzach. Posłuchajcie tej niezwykłej kompozycji poniżej. Z pewnością się uśmiechniecie!

Najnowsze