Mata wyprzedał lotnisko! To największy solowy koncert w historii polskiego hip-hopu

2021-09-22 13:37
Mata wyprzedał lotnisko! Nie ma już biletów największy solowy koncert w historii polskiego hip-hopu.
Autor: SBM

Koncert Młodego Matczaka ma być największym wydarzeniem w rodzimym hip-hopie. Planowany na 2 października solowy występ Maty przebił sprzedażą festiwale muzyczne i największe koncerty ostatnich lat. Na dwa tygodnie przed wydarzeniem organizatorzy ogłosili sold out.

Już niedługo do grona artystów, którzy wystąpili na płycie Lotniska Bemowo dołączy Mata - autor najgłośniejszego debiutu ostatnich lat. Będzie to jedyny w Polsce koncert ze specjalną oprawą, podczas którego słuchacze będą mogli na żywo usłyszeć utwory z Młodego Matczaka - nadchodzącego albumu reprezentanta SBM Label. Premiera zapowiedziana jest na 1 października. Jak informują SOLD OUT Agencja oraz SBM Label, wszystkie bilety na koncert zostały wyprzedane, a uczestnicy wydarzenia mogą spodziewać się produkcji na najwyższym poziomie.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Mata - koncert

W roli reżysera koncertu obok Mariusza Stykały zobaczymy także Krzysztofa Garbaczewskiego, znanego z niestandardowych połączeń sztuk wizualnych, instalacji scenicznych i muzyki. Właścicielka SOLD OUT Agencji organizującej koncert - Magda Dubrawska zapewnia: 

Publiczność będzie świadkiem wydarzenia, które zapisze się w historii polskiego rapu, nie tylko ze względu na rekordową frekwencję, ale też oprawę wizualną i efekty specjalne. Pracujemy z najlepszymi specjalistami w branży. 

Najnowsze