Masked Wolf, LP, Shane Codd i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 9.07.2021!

2021-07-09 10:36
Masked Wolf, Shane Codd i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 9.07.2021!
Autor: single cover art Masked Wolf, Shane Codd i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 9.07.2021!

Wakacyjna odsłona New Music Friday w Radiu ESKA trwa w najlepsze. Za nami pierwsze letnie premiery, które już namieszały na muzycznym rynku. Kto dołączy wkrótce do grona najgorętszych hitów w ESCE? Na jakie nowości muzyczne warto zwrócić uwagę? Przekonajcie się sprawdzając listę już teraz - na ESKA.pl!

Spis treści

  1. New Music Friday w Radiu ESKA 9 lipca 2021 - premiery

New Music Friday w Radiu ESKA w wakacje 2021 to kilka utworów, które będą walczyć o tytuł hitu lata ESKA.pl. Plebiscyt startuje już niebawem, więc wspierajcie swoich ulubionych wykonawców i ich hity. Premierowo w Radiu ESKA, w czasie trwającego lata, zagraliśmy już takie hity jak Wrecked od Imagine Dragons, Bad Habits od Eda Sheeranay, Heard About Me od Dimitrii Vegas & Like Mike, czy chociażby Told You So, pod którym podpisuje się Nathan Evans. Czas na kolejne potencjalne hity lata 2021. Energii doda Wam nowa piosenka Shane'a Codda. Artysta uważany przez wiele osób za klubowe odkrycie roku po sukcesie z hitem Get Out My Head powrócił z utworem Always On Mind. Z nowością pojawił się również grecko-australijski raper, który zawojował TikToka hitem Astronaut In The Ocean. Teraz, ten 29-letni artysta, który naprawdę nazywa się Harry Michael pojawia się z kolejną bujającą propozycją. Odpalcie Radio ESKA online i nie przegapcie jednego z najciekawszych wydań 9 lipca 2021.

Piosenki, które są do siebie podobne

New Music Friday w Radiu ESKA 9 lipca 2021 - premiery

New Music Friday w Radiu ESKA 9.07.2021 to nowa piosenka, za którą odpowiada Masked Wolf, a także świeża propozycja, która wyszła ze studia nagraniowego Shane'a Codda. Na tym jednak nie kończymy. Odkrywamy przed wami nową piosenkę, w której swoje palce maczał Justin Bieber. Kanadyjski wokalista pojawił się gościnnie w utworze The Kid Laroi'a, a efektem tej współpracy jest singiel Stay. Premierowo w Radiu ESKA 9 lipca 2021 gramy wam również utwór Goodbye, za który odpowiada LP. Dodamy, że ekskluzywna, światowa premiera teledysku miała miejsce, tylko na ESKA.pl. 

New Music Friday w Radiu ESKA 9 lipca 2021

  • Masked Wolf - Say So
  • Shane Codd - Always On Mind
  • Chico Rose feat. Lost Boy - Pop Off
  • LP - Goodbye
  • MARNIK & LUNAX - Bye Bye Bye
  • Minus Manus x B3nte x Mike Emilio x Oda Loves You - Itsy Bitsy Spider
  • Icona Pop & VIZE - Off Of My Mind
  • Robin Schulz, Alle Farben & Israel Kamakawiwo'ole - Somewhere Over The_Rainbow (What A Wonderful World)
  • Cleo - Na Fali
Najnowsze