Shane Codd klubowym odkryciem roku? Jego Get Out My Head dodaje energii!

Shane Codd klubowym odkryciem roku? Jego Get Out My Head dodaje energii!
Autor: Polydor Shane Codd klubowym odkryciem roku? Jego Get Out My Head dodaje energii!

Get Out My Head to jeden z tych utworów, który nucicie w ostatnich tygodniach bardzo często. Za utworem podpisuje się młody Irlandczyk, który lada chwila może zostać okrzyknięty klubowym odkryciem 2021 roku. Poznajcie bliżej producenta odpowiedzialnego za ten wiosenny hit już teraz!

Shane Codd debiutuje singlem Get Out My Head w barwach Polydor. Utwór zbudowany wokół pianina zawiera wszystkie elementy rasowego house'owego bangera. Wiralowo kawałek zgromadził ponad 630 tycięcy odtworzeń w platformie Soundcloud oraz 420 tys. streamów w Spotify w ciągu trzech miesięcy od uploadu. 

Shane Codd - piosenka Get Out My Head

Shane Codd nie umknął uwadze legendarnej wytwórni Polydor, która podpisała kontrakt z artystą i wydała na nowo chwytliwy klubowy hit. Shane stworzył Get Out My Head jako odpowiedź na ograniczenia lockdownu. Jak wyjaśnia artysta:

Chciałem wyjść i robić normalnie rzeczy, chciałem też zapewne jak większość z nas wyrzucić z głowy stres covidowy. Bardzo dużo myślałem nad tym wokalem, a sam utwór stał się ucieczką. Pamiętam, gdy pierwszy raz posłuchałem Get Out My Head w samochodzie, udało mi się wtedy poczuć ulgę oraz dobry klimat. Wyobraziłem sobie festiwale, tańczących ludzi, co w świecie lockdownu stało się naprawdę odległym uczuciem. 

Natalia Szroeder to gwiazda polskiego popu. Oto jej największe hity!

Shane Codd jest mocno zainspirowany brzmieniami lat 90. oraz wczesnych zerowych. Pierwszy rozgłos zdobył w 2018, gdy został finalistą konkursu Breakout Producer organizowanego przez znanego irlandzkiego DJa, Marka McCabe’a. Od tego czasu Shane Codd mógł liczyć na występy w klubach w swoim kraju, jak również wsparcie radia SPIN 1038. Get Out My Head to dowód na to, że Shane Codd jest utalentowanym młodym artystą skazanym na sukces.

Udostępniłem utwór w internecie i od razu otrzymałem entuzjastyczne reakcje. Byłem zachwycony. Ludzie publikowali piosenkę, oznaczali mnie, a ja czułem olbrzymią wdzięczność za to, że im się podoba. Dostałem sporo wiadomości, że kawałek pomógł ludziom w lockdownie i że dla nich to numer roku. Nie mogłem w to uwierzyć.

Najnowsze