Marzysz o klockach, którymi Ed Sheeran bawił się w dzieciństwie? Teraz możesz je mieć!

Ed Sheeran
Autor: PAP/EPA

Ed Sheeran o wielkim sercu! Słynny brytyjski wokalista postanowił wesprzeć organizacje niosące pomoc dzieciom i młodzieży z jego rodzinnych stron. W tym celu przekazał na charytatywną aukcję kilka pamiątek oraz odręcznie napisane teksty swoich największych hitów. Licytacja ruszyła dziś, potrwa do 8 listopada.

Ed Sheeran przekazał na aukcję pamiątki z dzieciństwa i rękopisy swoich piosenek! Fani Eda Sheerana od dzisiaj mogą licytować przedmioty, które artysta przekazał na wyjątkową aukcję charytatywną. W ten sposób muzyk wsparł dwie organizacje zajmujące się niesieniem pomocy potrzebującym dzieciom i młodzieży w hrabstwie Suffolk we wschodniej Anglii, czyli w rodzinnych stronach wokalisty. Ed Sheeran przekazał na aukcję pamiątki z dzieciństwa, takie jak klocki Lego, którymi bawił się przed laty czy bilet o wartości 3 funtów na jego pierwszy koncert w brytyjskim miasteczku Framlingham. Wielbicieli twórczości Eda Sheerana z pewnością ucieszy fakt, iż pod młotek trafiły również rękopisy tekstów jego największych hitów - między innymi Perfect

Na pomysł zorganizowania aukcji mającej na celu wsparcie młodych ludzi z Suffolk wpadli rodzice muzyka, John i Imogen, po spotkaniu z Giną Long, założycielką organizacji charytatywnej GeeWizz. Dochody pozyskane z licytacji pomogą w przebudowie placu zabaw dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i niepełnosprawnościami, którego koszt szacuje się na 300 tysięcy funtów. Część pieniędzy zostanie przekazana oddziałowi miejskiego hospicjum św. Elżbiety w Ipswich, które niesie pomoc nieuleczalnie chorym nastolatkom.

 Ed Sheeran - aukcja

Dostępna pod tym adresem aukcja ruszyła 22 października i potrwa do 8 listopada. Wśród 220 dostępnych przedmiotów znalazły się także unikatowe pamiątki innych artystów i gwiazd, które zdecydowały się wesprzeć inicjatywę Eda Sheerana i jego rodziców. 

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: "Listy do M. 3", wzruszający Karolak i zakochany Ed Sheeran
Najnowsze