Marzeniem była kwota 5 tysięcy złotych. Ile zarabiają dziewczyny z EKIPY Friza?

2020-05-20 15:31
Marzeniem była kwota 5 tysięcy złotych. Ile zarabiają dziewczyny z EKIPY Friza?
Autor: YouTube WERSOW Marzeniem była kwota 5 tysięcy złotych. Ile zarabiają dziewczyny z EKIPY Friza?

Weronika Sowa, znana w internecie pod pseudonimem Wersow, opublikowała na swoim kanale najnowszy film z Los Angeles. Możemy z niego dowiedzieć się, kiedy dziewczyny pocałowały się po raz pierwszy, a także ile zarabiają w Ekipie Friza. Szczegóły poznacie na ESKA.pl!

Marzeniem było pięć tysięcy złotych miesięcznie. Ile teraz zarabia Wersow, Murcix, Fusiałka i Marcysia? Na to pytanie wiele osób szuka odpowiedzi. O ile mniej więcej znane są zarobki Friza, o tyle nikt nie zna kwoty, jaka wpada na konto dziewczyn z EKIPY. W najnowszym filmie Wersow, dziewczyny wygadały się o swoich zarobkach. Wiemy, że raczej nie będą potrzebowały pomocy w opłaceniu rachunków. Jeśli ty potrzebujesz, bo takie mamy czasy, że przydałoby się trochę kasy, to weź udział w ESKA Płaci Twoje Rachunki! Zapłacimy za co tylko chcesz!

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

5 tysięcy złotych to był mój szczyt marzeń!

Wersow, Marcysia, Murcix i Kasia odpowiadały na pytania, które przygotowała asystentka Weroniki. Wśród nich znalazło się między innymi pytanie o zarobki całej czwórki. Dziewczyny wspominały czasy, kiedy zarabiały po półtora tysiąca złotych miesięcznie:

Jeszcze kilka lat temu, zarabiałam jako kelnerka tysiąc pięćset złotych na rękę. Miałam stawkę 8 złotych na godzinę. Brałam wszystkie stoili w restauracji, aby zarobić jak najwięcej. Cieszę się, że w tym ciężkim czasie wspierali mnie rodzice - powiedziała Wersow

Okazało się, że nie tylko Weronika miała trudności z dobrymi zarobkami, przed poznaniem Karola. Marcysia zdradziła, że zarabiała podobnie i pracowała w solarium. Murcix i Kasia miały wypłaty rzędu dwóch tysięcy złotych. Teraz sytuacja finansowa dziewczyn znacznie się poprawiła:

W sumie ciężko powiedzieć ile teraz zarabiamy, ponieważ te kwoty się wahają. Raz jest więcej, raz jest mniej. Ale można powiedzieć, że marzenie się spełniło! - powiedziała Murcix

Weronika Sowa jest dziewczyną Friza. Wspólnie mieszkają wraz z całą EKIPĄ przyjaciół w wynajętej willi pod Krakowem. Po skończonym projekcie daily Karola, postanowili przenieść się na miesiąc do Stanów Zjednoczonych. Powrót do Polski niestety pokrzyżowała im pandemia koronawirusa. 

Najnowsze